Ką atsakytumėte, jei Jūsų paklaustų: „Koks norėtumėte, kad būtų Jūsų vonios kambario dizainas?“ Tikriausiai daugelis, vos perskaitę šį klausimą, tą pat sekundę užmezgėte dialogą su savim, tačiau bet kokią Jūsų mintyse užgimusią diskusiją siūlome bent trumpam palikti nuošaly.

 

 

Tuo tarpu kviečiame trumpai susipažinti net su trimis elegancija ir išskirtinumu alsuojančiomis Šveicarijos gamintojo „Laufen“ vonios kambario kolekcijomis! O jų prabangą ne tik išvysti, bet ir savo rankomis paliesti, klientus ir interjerą kuriančius dizainerius norime pakviesti ir gyvai! Atnaujinta ekspozicija laukia jūsų visų „Muresta“ salone Vilniuje, Ukmergės g. 285, o bet kokią konsultaciją aktualiais klausimais suteiks profesionalūs salono konsultantai.

KARTELL by LAUFEN – modulinė spalvų koncepcija ir nesenstantis dizainas

Ši kolekcija – tai bendras Italijos dizaino kompanijos „Kartell“ ir šveicarų prekės ženklo „Laufen“ vonios kambario ansamblis, sukurtas atsižvelgiant į ilgalaikius skoningumo principus. Kolekcijos kūrėjai – Italijos dizainerių šeimyninis duetas, kurių prieš tai kurtos „Palomba Collection“ kolekcijos gaminiai pelnė ne vieną dizaino apdovanojimą. Tarp jų – dizaino Oskaru vadinamą „red dot“ apdovanojimą, „iF“ produktų dizaino apdovanojimą ir ženklą „Design Plus“.

Tuo tarpu „Kartell by Laufen“ vonios baldų kolekcijoje dominuoja subtilios spalvos ir nesenstantys geometrinio dizaino elementai. Joje – diskretiškumu alsuojantys į sieną montuojami, ant stalviršio bei grindų pastatomi vonios praustuvų modeliai, kurių dizainą vienija įprastų ir plonasienių keramikos elementų deriniai. Taipogi pastatomi bei pakabinami bidė ir unitazai.

Į keramikos kolekciją harmoningai įsiliejantys vonios kambario baldai sukuria tobulai išpildytą minimalistinį vonios kambario dizainą. Siekiant sukurti spalvinę vonios baldų ir keramikos harmoniją, buvo pasirinkti patrauklūs matinės baltos, šviesiai pilkos bei tamsiai pilkos ir net juodos spalvų kontrastai.

Klasikiniais elementais pasižyminti vonios keramikos kolekcija užtikrina tobulą funkcionalumą bei nesenstančias vonios kambario tendencijas. Tuo tarpu baldai ir vonios kambario aksesuarai nesudėtingai gali būti pakeisti, norint pakeisti bei sukurti vienokį ar kitokį vonios kambario stilių!

 

 

INO kolekcija – inovatyvios „SaphirKeramik“ galimybės

Tai dar viena „Laufen“ gamintojo išleista kolekcija, kurios kūryba priklauso itin charakteringais bruožais pasižyminčiam prancūzų dizaineriui Toan Nguyen.

Šios kolekcijos įgyvendinimo procese buvo pasitelktos ir meistriškai išnaudotos „SaphirKeramik“ galimybės, leidusios sukurti išskirtinio dizaino klasikinių formų praustuvus. Juos drąsiai galima vertinti kaip klasikinę praustuvo formos interpretaciją.

Kolekcijos asortimente – išskirtinio dizaino pakabinami, laisvai pastatomi ar dalinai į stalviršį įleidžiami vonios praustuvai. Vienas iš labiausiai savo dizainu išsiskiriančių šios kolekcijos praustuvų – kuomet dubuo išlietas drauge su vientisu stalviršiu. Šio tipo praustuvą galima rinktis su dubeniu kairėje arba dešinėje, jis gali būti montuojamas su spintele arba tvirtinamas atskirai prie sienos.

Šalia jų – puikiai derančios dviejų skirtingų tipų plonasienės ovalo formos laisvai pastatomos vonios, pasižyminčios ypatingu patogumu sėdėti. Galima rinktis su komfortiška atrama galvai arba mažesnio modelio – be jos. Vonios yra liejamos iš itin tvirtos vientisos kompozitinės „Sentec“ medžiagos, komplektuojamos su persipylimo sistema bei kojelėmis.

Šios kolekcijos keramikos gaminių išskirtinumas – itin plonos, tačiau tvirtos ir patikimos sienelės, suteikiančios lengvumo pojūtį bei sukuriančios eleganciją vonios kambaryje. O plonos linijos ir ypatingas jų tikslumas suteikia nesvaraus lengvumo pojūtį bei kviečia fiziniam prisilietimui.

INO kolekcijos keramikos gaminius į harmoningą visumą apjungia funkcionaliai išpildyti vonios kambario baldai. Ir tai nėra ne tik tobulas vonios spintelių pritaikymas pastatomiems ar prie sienos tvirtinamiems praustuvams. Čia kiekvienas elementas atitinka pačius naujausius šiuolaikinės erdvės ir funkcionalumo poreikius!

 

 

VAL kolekcija – kompaktiškos ir reiklios architektūros vonios kambario sprendimai

Kaip ir prieš tai minėtoje kolekcijoje, VAL kolekcijos praustuvų gamybos technologijoje taipogi pasitelkiamas revoliucinis „SaphirKeramik“ medžiagos potencialas. Jos teikiamos galimybės labai domina vokiečių kilmės kūrėją Konstantin Grcic, nes leidžia sukurti itin siaurus ir tvirtus kraštus, kas padeda neprarasti paties dubens dydžio.

Ne veltui vienas iš jo sukurtų VAL kolekcijos praustuvų už kompaktiškumą ir eleganciją gavo specialų „Innovation Award Architecture+Technology“ apdovanojimą. Be to, šio dizainerio iki šiol didžiausia personalizuota darbų paroda yra eksponuojama „Vitra“ dizaino muziejuje, Vokietijoje.

VAL vonios kambario kolekcija išsiskiria itin tiksliomis geometrinėmis linijomis bei siauromis, tačiau labai tvirtomis briaunomis, suteikiančiomis originalumo bei rafinuotumo. Gaminiai ne tik perteikia aiškų tendencijų suvokimą, tačiau yra puikiai pritaikomi kompaktiškiems ir sudėtingu išplanavimu pasižymintiems vonios kambariams.

Asortimente puikuojasi skirtingų modelių bei dydžių plonasieniai vonios praustuvai – švelniai užapvalintais kampais vienviečiai ir dviviečiai stačiakampiai bei visiškai apvalūs. Taip pat ir šias abi geometrines formas apjungiantys asimetriniai praustuvai, kurių apskritas dubuo jungiasi su stačiakampe tos pačios medžiagos lentynėle. Šio modelio praustuvas tvirtinamas prie sienos, jo dubuo gali būti kairėje arba dešinėje bei komplektuojamas su specialiai jam pritaikytu rankšluosčio laikikliu.

Daugelio kolekcijos praustuvų funkcionalumą padidina iš tos pačios medžiagos suformuota pusiau sausa lentyna, leidžianti svarbiausius vonios reikmenis turėti „po ranka“.

Be praustuvų taip pat pristatomi tas pačias formas atkartojantys ir su visa vonios keramika tobulai derantys bidė bei unitazai, apvalios ir ovalo formos vonios.

Kompaktiški ir pažangūs VAL kolekcijos įrangos sprendimai padės įveikti bet kokius iššūkius, susijusius su ribota erdve. Tuo pačiu leis patirti erdvės pojūtį net ir mažiausiame vonios kambaryje!

 

 

Nuotraukų galerija:

Daugiau informacijos: muresta.lt

Facebook: muresta.lt
Instagram: muresta.lt
YouTube: muresta.lt