Medinė terasa - tai jaukumo ir komforto pojūtis. Ji ne tik suteikia galimybę mėgautis šiluma gryname ore kartu su šeima ir draugais, bet ir padidina Jūsų būsto vertę.

Šis tvirtinimas yra revoliucinė sistema, leidžianti įrengti lentas be jokio matomo varžto ar tvirtinimo detalės. Softline sistema sujungia du dalykus: sistemos tvirtumą (jokių “silpnų” taškų lentoje ir jokio varžtų išplėšimo) ir plokštumos estetiką.


Softline sistema yra sudaryta iš labai patvarių medžiagų, kurios garantuoja ilgaamžiškumą. Tvirtinimo detalės leidžia: tiek laisvai judėti lentoms jų nepažeidžiant, tiek laisvai cirkuliuoti orui.

Ši sistema yra įrengta ir puikiai tarnauja Suomijoje, Rusijoje (-35 žiemą), Dubajuje (+55 vasara), Balyje, Mumbajuje (95 proc. oro drėgmės lietingu sezonu), Prancūzijos Alpėse, Italijoje, Šveicarijoje (20 proc. drėgmės žiemą prie -20 laipsnių šalčio) etc.

Softline sistemoje naudojamos medienos rūšys (Padauk, Merbau, Tikas ir Ipe) yra pasirinktos dėl gerų techninių savybių ir puikiai tinka įvairioms, besikeičiančioms klimato sąlygoms. Mediena yra išdžiovinama vidutiniškai iki vidutinės 13% (+/-2%) likutinės drėgmės ir medienoje esančios dervos dėka yra puikiai apsaugoma nuo puvimo, nenaudojant jokių chemikalų.

Daugiau informacijos >>