Laiptų apšvietimas LED

Virtuvės apšvietimas LED

Dekoratyvus baldų apšvietimas LED

LED šviečiančios trinkelės

LED fasado apšvietimas

Autonominis saulės komplektas

Ekologija – pastaruoju metu bene dažniausiai girdimas žodis, žinoma, po žodžio „krizė“. Aktyviausieji ir sumaniausieji baigia dejuoti dėl krizės ir randa išeičių ekologiškuose ir ekonomiškuose sprendimuose. Tai patvirtina ir neseniai vykęs seminaras tema „Ekologija ir ekonomija architektūros bei interjero sprendimuose“.

Kokie tai sprendimai?

LED technologija – viena populiariausių ir plačiausiai naudojamų pastaruoju metu. Kalbant apie ją, pirmiausia reikėtų paminėti apšvietimą. LED technologija apima nuo pramoninio iki buitinio bei dekoratyvaus apšvietimo.
Naudojami LED pramoniniai šviestuvai, LED prožektoriai, LED lemputės, LED dienos šviesos lempos. Dekoratyviniam apšvietimui interjere bei eksterjere labiausiai tinka LED juostos, LED trinkelės bei šviečiantys akmenys.
Panaudojimo galimybės labai plačios, todėl suteikiama laisvė susikurti tokį apšvietimą, kokį tik norite – viskas priklauso tik nuo jūsų fantazijos.

LED trinkelės/šviestuvai – vienos naujausių prekių Lietuvos rinkoje.
LED trinkelės/šviestuvai išlieti iš atsparių temperatūriniams ir mechaniniams poveikiams polimerų, juose naudojami LED technologijos šviesos šaltiniai, kurie yra ypatingai ekonomiški, ilgaamžiai ir efektyvūs!

Trinkelės naudojamos žymėti ir dekoruoti:

  • takus į barus, kavines;
  • mašinų stovėjimo aikšteles;
  • įvažiavimus į kiemus, šaligatvius, namus;
  • pasivaikščiojimo zonas, sodus, parkus;
  • kitiems architektūrinio apšvietimo sprendimams.

Jau isitikinome, kad LED apšvietimas – paprastas, taupus, labai originalus ir gali būti naudojamas įvairiose srityse. Liko dar viena nepaminėta sritis – reklama.

Reklamai bei informacijai perteikti naudojamos grafinės bei tekstinės LED švieslentės. Dinamiška vizualinė reklama LED (Light Emitting Diode) ekranuose suteikia daugiau galimybių ir mažina sąnaudas. Šios švieslentės leidžia rodyti tekstinę bei grafinę informaciją ir keisti ją bet kuriuo metu. Žinoma, dinamiška reklama yra kelis kartus efektyvesnė už statiškus vaizdus. Ji traukia dėmesį, atrodo profesionaliai ir moderniai.

Kadangi LED technologijos produkcija sunaudoja labai mažą elektros energijos kiekį, ją galima integruoti su autonominiais saulės komplektais.

Kas yra autonominis saulės komplektas?

  1. Ekologiškai švari energija.
  2. Nereikia tiesti laidų iki šviestuvo stulpo, jei tai, pvz. gatvės, aikštelės, stotelės apšvietimas.
  3. Gali būti naudojamas kaip mobilus apšvietimas – lengvai perstatomas į kitą vietą.
  4. Ilgalaikė autonominė energija.


Svarbiausia: Atsiperkanti energija
!

Todėl šie autonominiai saulės komplektai ypač dažnai naudojami lauko šviestuvams, trinkelėms ir šviečiantiems akmenims maitinti.

Saulė yra milžiniškas energijos šaltinis. Kas sekundę saulėje milijono tonų masė virsta energija, kuri dešimtis tūkstančių kartų viršija mūsų poreikius. Metiniams žmonijos energijos poreikiams patenkinti užtektų per kelias valandas žemės paviršių pasiekiančios energijos.

Drąsiai galime teigti, kad nebijantys pasinaudoti visomis XXI amžiaus galimybėmis visada ras įdomių, originalių sprendimų savo verslui ir buičiai.

Daugiau informacijos: www.eco-led.lt