Santechnikos kolekcija "Lyra" iš JIKA

Santechnikos
 kolekcija "Lyra" iš JIKA

Santechnikos
 kolekcija "Lyra" iš JIKA

Jeigu kas nors Lietuvoje surengtų populiariausios pastarųjų dviejų dešimtmečių santechnikos kolekcijos rinkimus, labai tikėtina, kad juos laimėtų legendinė čekiška „Lyra“. Kritus geležinei uždangai, būtent ši prekinio ženklo „JIKA“ serija tapo geidžiamiausia preke daugeliui tautiečių, metų metus svajojusių pakeisti senus sovietinius sanitarinius prietaisus į naują, kokybišką, patikimą ir ekonomišką įrangą. Kokybė už protingą kainą ir patraukli, klasikinė išvaizda buvo šios serijos populiarumo varomoji jėga.

Bėgo metai, keitėsi rinka, keitėsi „JIKA“ šeimininkai (šiuo metu ji priklauso „ROCA“ grupei, didžiausiai pasaulyje sanitarinės įrangos gamintojai), o „Lyra“ išliko. Šiemet ji šiek tiek papildytu pavadinimu „Lyra Plus“ pradeda naują savo istorijos etapą. Anot garsaus šveicarų dizainerio Peterio Wirzo, prisidėjusio prie dizaino atnaujinimo projekto, „buvo palygintos kai kurios kreivės, pakoreguoti kampai ir modernizuotas bendras vaizdas – taip, kad jis puikiai tiktų prie šiuolaikiško vonios kambario interjero“.

Atnaujintas buvo ne tik dizainas. „Lyra Plus“ tapo pilnu vonios kambario įrangos sprendimu, apimančiu ne tik tradicinius keramikos gaminius, bet ir baldus, maišytuvus, akrilines vonias, dušo kabinas. Šioje kolekcijoje galima rasti daugybę sprendinių mažoms erdvėms: vos 49 cm ilgio pakabinamas unitazas, maži 40 ir 45 cm pločio praustuvėliai, net 6 skirtingų pločių praustuvo ir spintelės komplektai. Įprastas pastatomas unitazas taip pat pasižymi kompaktiškumu, o jo dangtį galima pasirinkti net iš 3 variantų: kieto plastiko su lėto užsidarymo sistema arba be jos, arba puskiečio plastiko.

Daugiau info www.jika.lt