Leksima_lova

Leksima_lova

Leksima_lova

Leksima_lova

Leksima_lova

Jau seniai rinkoje prekiaujama lovomis, kurioms vis kažko trūksta, kad galėtume pavadinti jas praktiškomis: arba nepatogu miegoti, arba nėra kur susidėti patalynę, arba lova nepatogiai sulankstoma, arba sunki kaip spinta, o gal girgžda besivartant...

Lietuvos baldų gamintoja IĮ „Leksima“ pamėgino išspręsti visas šias problemas. Visų pirma, patalynės dėžė yra beveik 20 proc. didesnė – 0,94 kubinio metro. Tai tikrai praktiškas sprendimas, taupantis vietą.

Lovų užvalkalus, kurie „lipdukais“ pritvirtinti prie vidinio audinio, labai lengva nuimti ir išvalyti ar išskalbti užvalkalą, o reikalui esant, pakeisti nauju, nes gamintojas čia pat, Lietuvoje. Kokybiški visų sudėčių audiniai ir net natūrali oda vežami iš visos Europos. Didelis natūralių audinių iš lino, medvilnės pasirinkimas, kuriuos prižiūrėti – itin paprasta. Svarbu būtinai gauti gamintojo rekomendacijas dėl konkretaus audinio valymo ypatumų.

Svarbi detalė – naujos kartos pneumatinis lovos pakėlimo mechanizmas. Spyruokliniai mechanizmai greitai susidėvi ir laikui bėgant vis labiau girgžda. Pneumatika palengvina kėlimą – net vaikas ar senyvo amžiaus žmogus nesunkiai susitvarkys savo jėgomis.

Lovos karkasas – metalinis. Tokia konstrukcija leidžia tvirtai sujungti rėmo detales tarpusavyje ir išvengti girgždėjimo trinantis vienai detalei į kitą. Šis karkasas daug lengvesnis už masyvius plokštės karkasus, nes naudojama daug mažiau medžio drožlės plokščių, ir jos yra padengtos laminatu. Todėl jos neskleidžia į aplinką pavojingų sveikatai formaldehidų.

Neretai daiktai, į kurių konstrukciją įeina judančios detalės, patiria „ekstremalių išbandymų“, o ir detalės gali turėti gamyklinio broko. 24 mėnesių garantija, kurią suteikia gamintojas – tikrai pakankamas laikas „išlįsti“ visiems trūkumams.

Taigi jūsų pasirinkimas – ar įsigyti Azijoje surinktą pigią, ar pasikliauti mūsų meistrų profesionalumu ir gamybos kokybe.

Daugiau info: www.leksima.lt; www.plaza.lt

Daugiau susijusių straipsnių: