Lietuviškas ąžuolas skirtas ne tik Europai

Šiek tiek istorijos

Prieš daugiau nei 20 metų Žemaitijos sostinėje Telšiuose darbą pradėjo pirmasis TCH baldų fabrikas. Anuomet ir iki dabar jis vadinosi „Eliuda“. Šiuo metu „Eliuda“ yra vienas stambiausių ąžuolinių baldų gamintojų ir eksportuotojų Lietuvoje. 2009 metais kompanija perėmė prekinių ženklų „Telnita“ ir „Christian Harold“ vardus ir šiandien įmonė gyvuoja kaip TCH prekinis ženklas.

Lietuva ir Didžioji Britanija

Šiuo metu kompanija kuria istoriją tiek Lietuvoje, tiek ir savo pagrindinėje eksporto rinkoje Didžiojoje Britanijoje. Nuo 2011 metų interjero ir dizaino centro „Domus galerija“ antrajame aukšte įsikūrė TCH baldų salonas. Jo misija – pristatyti Lietuviams subtilų bei kiek konservatyvų britišką baldų stilių, kurio ramios bei neretai masyvios formos perteikia natūralaus ąžuolo medžiagiškumą tokiu pavidalu, jog natūralumą bei autentiką mėgstantys pažvelgę į gaminį nebeturi jokių abejonių dėl pasirinkimo.

Patyrę baldų gamintojai pataria

Visi trys kompanijos fabrikai ąžuolui, beržui bei pušiai taiko pačias įvairiausias apdailas. Pradedant nuo matinio alyvuoto paviršiaus ir baigiant dūmo spalvos laku. Renkantis alyva dengtus baldus TCH gamintojai pataria atidžiai pasverti, kiek Jums svarbus švarus stalo paviršius, nes išsipylusios raudono vyno, balzaminio acto dėmės iš alyva dengtų ąžuolo paviršių sunkiai pasinaikina, tad gyventi su dėmėmis taps neišvengiama. Visai kas kita yra laku dengti ąžuolo masyvo paviršiai. TCH siūlo rinktis skirtingų tipų bei skirtingo matiškumo lygmens baldinių lakų tipus. Populiariausi šiuo metu yra prigesintų žemės spalvų matiniai lakai, kurių natūralūs žemės kolorito tonai suteikia santūriam ir taisyklingų formų korpusiniam baldui visiškai kitokį, kiek ekstravagantišką įvaizdį. Santūrus bei klasikinių formų baldas apdailos dėka gali tapti visiškai kitokio stiliaus, nuotaikos ir netgi kvapo baldu.

Asortimentas pritaikytas patogiam gyvenimui

TCH baldai skirstomi į dvi kategorijas: ąžuoliniai korpusiniai baldai, kurie yra projektuojami naudojant ąžuolo masyvo medieną, bei klijuoto ąžuolo faneruotės gaminiai. Atitinkamai pagal kolekcijos stilių, formas bei techninius reikalavimus yra pritaikoma ąžuolo rūšis bei grupė. Nešamosioms konstrukcijoms bei vidinėms baldo detalėms dažniausiai naudojamas pušies arba beržo masyvas.

Padidinamieji stalai

TCH valgomojo bei virtuvės stalų asortimentas yra ganėtinai platus ir pritaikytas įvairaus pobūdžio vartotojui, atsižvelgiant tiek į vartotojo skonį, tiek ir į finansines galimybes.

Turintiems ribotą erdvę, tačiau gausią šeimą (4 ir daugiau asmenų) TCH dizainerių bei konstruktorių komanda yra sukūrusi keleta unikalių transformuojamų stalų, kuriuose įmontuoti mechanizmai leidžia stalą iš apskrito  paversti į ovalų, iš taisyklingo kvadrato – į pailgą stačiakampį. Visuose staluose yra įmontuoti specialiai atrinkti ir ne vienerius metus taikomi vokiški mechanizmai, kurie leidžia netgi sunkius ąžuolo masyvo stalviršius lengvai išskleisti bei pakišti į stalo vidaus „kišenes“. Visa tai tam, kad kuo mažiau stalo padidinimo funkcijos ribotų vartotojo fizines galimybes bei taupytų sandėliavimo vietą namuose.

Daugiau informacijos: www.tch.lt