Lietuviškas dizainas Singapūre sulaukė pripažinimo

Lietuvių stende lankytojų netrūko.

Lietuvių stendas „IFF Singapore 2012“ parodoje

Lietuvių stendas „IFF Singapore 2012“ parodoje

Apdovanojimas jau Lietuvos atstovų rankose.

Visas parodoje dalyvavusių Lietuvos atstovų, dizainerių kolektyvas.

VŠĮ "Versli Lietuva" archyvo nuotraukos

Kovo 9 – 12 d. Singapūre vykusioje tarptautinėje baldų ir dizaino parodoje IFF lietuvius lydėjo išskirtinė sėkmė. Nuoširdžiai džiaugiamės, kad geriausiu eksponatu svetainės baldų kategorijoje komisija pripažino bendrovės „Sedes Regia“ supamą fotelį „Ops!“, sukurtą dizainerio Jono Jurgaičio. Tarptautinę komisiją sužavėjo lakoniškos formos, funkcionalumas, žaismingumas: baldas gali būti 5 stilių, didelė medžiagų ir spalvų pasirinkimo įvairovė.


 

Supamasis  fotelis "Ops!" 

 

Lankytojų susidomėjimo sulaukė ir kiti Nacionaliniame Lietuvos stende eksponuojami baldai, interjero dekoro detalės. Lietuva įdomi ne tik kaip mažai žinoma Azijoje šalis, bet ir kaip išskirtinio europietiško dizaino baldų, interjero elementų kūrėjai bei gamintojai. Lietuvos stendas nuolatos buvo pilnas žmonių, tad dėmesio tikrai netrūko. Lietuvos atstovai, dizaineriai buvo kalbinami, klausinėjami, giriami už aukštą gaminių kokybę, inovatyvumą ir originalų dizainą bei idėjas.

„IFF Singapore 2012“ paroda ne pati didžiausia Azijos regione, tačiau išsiskiria tuo, kad yra skirta ieškantiems netradicinių ir inovatyvių dizaino produktų. 80 proc. parodos dalyvių atstovauja Azijos regioną, likusieji – Europą. Šiais metais „IFF Singapore 2012“ save parodyti nusprendė 512 įmonių iš 26 šalių, kurių net 30% dalyvavo pirmą kartą.

Tarp pirmą kartą save reprezentuojančių Singapūre buvo ir į vieną komandą susibūrusios šešios Lietuvos įmonės - „Sedes Regia“, „Contra design house“, „Interjerai be saiko“, „Kitaip“, „Nauji vėjai“ ir „Interjero dizaino grupė“. Nors apie konkrečius rezultatus – užmegztus verslo kontaktus, sutartis kalbėti dar anksti, savo produkciją pristačiusios kompanijos planuoja sugrįžti į parodą ir kitais metais.

 

Parengta pagal VšĮ „Versli Lietuva“ pranešimą spaudai