Praėjusį savaitgalį Vilniuje praūžė jubiliejinė 20-oji paroda „Baldai 2014“, sulaukusi didžiulio Lietuvos ir užsienio baldų gamintojų, pardavėjų, dizainerių ir rinkos naujovėmis besidominčių entuziastų dėmesio.

Parodos senbuvio „Magrės baldai“ atstovai teigia, kad, kalbant apie baldo dizainą, pokyčiai pastebimi – už išskirtinį stilių ir estetinę koncepciją pirkėjas vis dažniau pasiryžta mokėti daugiau. „Vis dėlto pažangiose rinkose išskirtinumas jau seniai reiškia ne vien dizainą. Pirkėjai ieško išskirtinai komfortabilių baldų su integruotais funkciniais privalumais ir išmaniosiomis technologijomis“, - teigia kompanijos atstovė Marta Rudėnė.

Ši bendrovė parodoje „Baldai 2014“ pristatė išmanųjį, automatiniu būdu valdomą fotelį „Olympic.

Naujos kartos minkštasis krėslas Olympic su automatiniu mechanizmu pasižymi išskirtiniu šiuolaikiniu dizainu ir komfortu. Krėslo matmenys parinkti taip, kad atitiktų tiek vaiko, tiek suaugusio žmogaus kūno proporcijas, ko pasėkoje sėdėjimas jame yra ne tik patogus, bet ir atitinka taisyklingo sėdėjimo principus.

Elektroninis mechanizmas turi du integruotus begarsius elektroninius variklius, kurie leidžia valdyti atlošą ir kojų atramą nepriklausomai vienas nuo. Krėsle įdiegta talpi baterija, leidžianti krėslą statyti bet kurioje patalpos vietoje ir nereikalaujanti pastovaus įjungimo į elektros lizdą.

www.magresbaldai.lt