Kviečiame teikti paraiškas ir pristatyti savo naujus projektus konkurse „Už darnią plėtrą“ 2022.

Konkursas „Už darnią plėtrą“ tai   galimybė visuomenei susipažinti su projektais ir jų plėtotojais, išgirsti ekspertų komentarus, įžvalgas ir vertinimus. Gautas paraiškas, kaip ir kasmet vertins ekspertų komisija, o atrinkti geriausieji, bus apdovanoti šventinio renginio metu gruodžio mėnesį.

Raginame, paraiškų rengimo neatidėlioti ir jas konkursui pateikti nelaukiant galutinio termino. 

Laukiame Jūsų paraiškų ir tikimės pirmuosius projektus aplankyti dar vasaros pradžioje.

Dalyvavimas konkurse

Konkurse gali dalyvauti visi NT plėtotojai, jau įgyvendinę projektus Lietuvoje. Dar vystomi projektai gali siekti Ateities projekto apdovanojimo.

Vystytojai, statytojai, projekto idėjos autoriai, architektai gali teikti projektus konkursui užpildę paraišką  ir pateikę reikalingus duomenis konkurso organizatoriams.

Paraiškų laukiame iki liepos 1 d. Konkurso dalyviams taikomas dalyvio mokestis.

Visą detalią informaciją apie dalyvavimą konkurse rasite konkurso reglamente, taip pat svetainėje  https://lntpa.lt/renginiai-ir-iniciatyvos/konkursas-uz-darnia-pletra/; 

Paraiškos forma paprasta, tačiau jeigu turėsite klausimų, mielai į Juos atsakysime.

Apie savo ketinimą dalyvauti konkurse prašome informuoti el.paštu: info@lntpa.lt, šiuo paštu patiekite konkursui skirtą medžiagą: paraišką ir priedus. Paraiškos formą ir reglamentą prisegame.

 

Apie konkursą „UŽ DARNIĄ PLĖTRĄ“  2022

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA) kartu su Darnios plėtros akademija skelbia penkioliktą tradicinį konkursą „Už darnią plėtrą“ 2022 - https://lntpa.lt/naujiena/startuoja-konkursas-uz-darnia-pletra-2022/.  

Pagrindiniai konkurso tikslai – puoselėti darnios plėtros idėjas, atkreipti visuomenės dėmesį ir pristatyti geriausius nekilnojamojo turto plėtotojų projektus, skatinti bendradarbiavimą tarp verslo, mokslo, valstybinių ir nevyriausybinių organizacijų.

Visus projektus vertins dešimties narių komisija: mokslininkai, inžinieriai, energetikos, statybos specialistai, ekonomistai, architektai, urbanistai ir žiniasklaidos atstovai.

Šių metų konkursas „Už Darnią plėtrą“ dėlios stiprius klimato kaitos akcentus NT projektų įgyvendinimo kontekste.

Konkurso komisija siekia apžiūrėti visus projektus gyvai ir rezultatus pristato visuomenei.

Visuomenės vertinimas

Tradiciškai projektus vertina ir visuomenė. Tradiciškai savo favoritą renka ir konkurso partnerio – naujienų portalo DELFI skaitytojai, kurie konkurso rubrikoje galės balsuoti už labiausiai patikusį objektą.

Paraiškos turi būti pateiktos virtualiam balsavimui tinkančiu formatu:

1. Projekto idėjos ir koncepcijos, pagrindžiančios vertinimo kriterijus pristatymas paraiškoje (PARAIŠKOS FORMA);

2. Detali informacija apie plėtotoją, architektą, projektuotoją, rangovą ir projektą, taip pat trumpas pristatymas tinkamas talpinti tinklalapyje ir spaudoje;

3. 5-8 objekto nuotraukos ir vizualizacijos;

4. Pastato energinio naudingumo sertifikatas su priedais.

Daugiau informacijos apie konkursą rasite https://lntpa.lt/renginiai-ir-iniciatyvos/konkursas-uz-darnia-pletra/ 

 

#Konkursas

2022-05-24