Tipas: viešbutis
Vystytojas: Avia Solutions Group PLC
Interjero architektai: 2Bricks, MB
Plotas: 7000 kv.m
Statybų pabaiga: 2021 m.

 

Išlikusios gamybinio pastato (spaustuvės) konstrukcijos išsaugojo savitą industrinę atmosferą, kurią papildo ir padeda atskleisti naujosios interjero bei apdailos detalės. Tarp naujų erdvių, lygių, pertvarų dominuojanti dar sovietmečiu statyto pastato konstrukcijų geometrija atrodo kontrastingai bei intriguojančiai.

 

 

UAB „Suppleo“ pagrindinė veikla – viešbučių baldų gamyba. Šios kompanijos privalumas prieš daugumą baldų gamintojų – pilnas projekto įgyvendinimas, pradedant idėjomis dėl dizaino, projektavimo, baldų gamybos ir galutinio baldų surinkimo objekto vietoje. „Suppleo“ specialistai taip pat atlieka parduotuvių, restoranų, bei kitų viešojo ir privataus sektoriaus baldų gamybos ir surinkimo paslaugas.

Daugiau informacijos: www.suppleo.lt

 

UAB „Tesera“ – tai bendrovė, užsiimanti fasado apdailos plytelių gamyba. „Tesera“ pagamintos apdailos plytelės vizualiai nesiskiria nuo originalios plytos ir atitinka visas technines charakteristikas, keliamas fasado apdailos medžiagoms. Plytelės paruoštos klijuoti ant bent kokio tvirto pagrindo: armuoto putų polistirolo, gipso kartono, OSB plokščių, silikatinių plytų mūro arba tiesiog paprasto betono. 

Daugiau informacijos: www.tesera.lt 

 

UAB „Jaukurai“ – tai kompleksinius gyvenamųjų ir darbo erdvių komforto sprendimus teikianti  kompanija. Įmonės specialistai projektuoja ir diegia individualius, klientų poreikius atitinkančius šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo, inžinerinių tinklų, santechnikos sprendimus. „Jaukurai“ atstovauja garsiausius Europos gamintojus bei užtikrina visų reikalingų prekių tiekimą, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

Daugiau informacijos: www.jaukurai.lt 

UAB „Baltijos baldų projektai“. Tai ilgametę patirtį baldų srityje sukaupusi profesionalų komanda, kuri visada pasirengusi suprojektuoti ir pagaminti nestandartinius korpusinius baldus pagal individualius užsakovo poreikius. Bendradarbiavimas su architektais bei interjero dizaineriais įpareigoja  kompanijos specialistus kelti sau aukščiausius kokybės reikalavimus. 

Daugiau informacijos: www.kankorezis.lt 

 

Equitone – prekės ženklas, priklausantis „Etex“ kompanijų grupei, gaminančiai statybines medžiagas iš pluoštinio cemento. Equitone – tai 6 skirtingų rūšių ir daugiau kaip 30 spalvų plokštės. Derinant įvairias plokščių paviršiaus struktūras galima sukurti išskirtinį fasado arba vidaus apdailos sprendimą.

Daugiau informacijos: www.equitone.com/lt

 

Gaja Decor Group – tai kompanija, kurianti išskirtinio dizaino interjerą iš stabilizuotų augalų. Pagrindiniai klientai – viešbučiai, sanatorijos, SPA centrai, restoranai, verslo ir prekybos centrai. Gaja Decor bendradarbiauja su profesionaliais interjero dizaineriais bei architektais, o savo vykdomuose projektuose naudoja tik aukščiausios kokybės medžiagas.

Daugiau informacijos: www.gajadecor.lt 

#Video

2022-06-22