Gam. "Solid decors"

Gam. "Solid decors"

Gam. "Solid decors"

Interjeruose yra panaudoti šie modeliai


Gipso lipdiniais dekoruotų įvairių istorinių laikotarpių pastatų Europoje apstu. Tokių statinių interjeras dažnai apibūdinamas kaip klasikinis. Šiuolaikiniai interjerai, kuriuose naudojamas lubų bei sienų dekoras, taip pat pristatomi kaip klasikiniai. Juose vis dažniau naudojamas „Art deco“ stilius taip pat neapsieina be dekoro. Juk novatoriškumu alsuojančiuose moderniuose būstuose dažnai matome nebe „kvadratinę“ kambario dėžutę, o gražiai suapvalintus kampus – tai ne tik papuošia erdvę, bet ir panaikina aštrių kampų įspūdį.

Dekoras itin patrauklus tuomet, kai norima paslėpti apšvietimą. Juk dekorus iš poliuretano galima instaliuoti greitai, o jų lengvumas leidžia lengvai juose paslėpti LED apšvietimą. Įdomu tai, kad dekorai, seniau buvę tik gipso imitacija, dėl šiuolaikinių technologijų teikiamų privalumų pažengė kur kas toliau. Matyt, dėl šios priežasties nemaža dalis būstų Vakarų Europoje ir Šiaurės Amerikoje neapsieina be dekoravimo. Šis namų bei viešųjų erdvių puošimo būdas sparčiai populiarėja ir Lietuvoje.

Bendrovė „Solid decors“ jau dešimt metų prekiaujanti lubų, sienų apdailos juostomis (dekoratyvinio gipso imitacijomis) bei grindjuostėmis padeda surasti tinkamiausią dekoro sprendimą erdvei, taip pat gali paskaičiuoti reikalingų dekorų kiekį pagal objekto planą ar nuvykę pas klientą į namus. Šiemet rinkai pristatyta nauja dekoratyvinių apvadų serija, išsiskirianti ne tik subtilia elegancija, bet ir nesudėtingu montavimu.

Lubų ir sienų dekoravimas priklauso nuo individualių poreikių bei turimų lėšų, turėtume sutikti, kad vykęs dekoras suteikia būstui išskirtinumo, ypatingo stilingumo, pabrėžia individualumą ir padeda kurti bendrą harmoniją erdvėje.

www.soliddecors.eu

Solid decors rasite ir 3D sienų plokščių.

Gam. "Solid decors"

Gam. "Solid decors"

Gam. "Solid decors"