itempiamos_lubos_UAB_Studios

itempiamos_lubos_UAB_Studios

itempiamos_lubos_UAB_Studios

itempiamos_lubos_UAB_Studios

itempiamos_lubos_UAB_Studios

Renkantis įtempiamąsias lubas, svarbiausia – ne kaina, o geros ir kokybiškos medžiagos. Kompanijos „Studios“ atstovaujami gamintojai pateikia nepriekaištingą produkciją už optimalią kainą. Pasirinkus kokybiškas medžiagas, atsiranda begalė lubų ir sienų sprendimų, kuriuos galima pritaikyti savo namuose. Su jais mus supažindina UAB „Studios“ vadovas Vitalijus Golubevas.

Idealiai lygios baltos lubos
Pagrindinė įtempiamųjų lubų paskirtis – atkartoti įprastas baltas lubas, tačiau idealios geometrijos, be sandūrų, įtrūkimų, glaistymo, perdažymo, ir vos per kelias valandas. Jos ilgai išsaugo puikų vaizdą vonios kambariuose ir baseinuose, idealiai tinka mansardoms. Minimalus atstumas nuo pagrindinių lubų – tik 9 mm.

Blizgesys
Daugiau kaip 200 spalvų ir atspalvių (metaliko, blizgios, matinės, aksominė ir kt.) lubų dangos – plačiausia erdvė jūsų fantazijai. Lubos su lakuota danga vizualiai didina erdvę, jose atsispindi kitos interjero detalės ir jūsų patalpa įgyja tam tikro žavesio.

Sienų drapiravimas
Besiūlė CLIPSO sistema – ideali medžiaga iki 5,1 m naudingo pločio sienoms drapiruoti. Audinio piešinys ir struktūra primena drobę ir leidžia dažyti piešinį bet kokiais dažais (akriliniais ar aliejiniais) arba naudoti plačiaformatės fotospaudos su Jūsų pasirinktu piešiniu metodą.

Šviečiančios lubos
Dar vienas unikalus produktas – tai pusiau skaidrios, praleidžiančios šviesą lubos ir sienos, skirtos specialiems šviesos efektams jūsų namuose sukurti. Medžiaga išsklaido, sušvelnina, paskirsto šviesą, krintančią iš viršaus, ir lubos tampa šviečiančios.

Akustinės lubos ir sienos
CLIPSO-ACOUSTIC – tai besiūlis audeklas su mikroperforacija. Audeklas vienalytis, maksimalaus – 5,1 m pločio, gali būti juodos arba baltos spalvos.

Įvairių lygių lubos
Lankstus profilis iš aukštos kokybės PVC – universalus. Jis leidžia sukurti įvairiausias formas ir „apeiti“ bet kokias plokštumas, sukuriant sudėtingų konfigūracijų konstrukcijas.

Daugiau info: www.lubusprendimai.lt