http://www.lubusprendimai.lt/wp-content/gallery/text-photos/1196883586.jpgwww.lubusprendimai.lt

CLIPSO_itempiamos_lubos

www.lubusprendimai.lt

http://www.lubusprendimai.lt/wp-content/gallery/text-photos/1180454646_4.jpgwww.lubusprendimai.lt

Mes Jums siūlome gatavus lubų ir sienų sprendimus, taikant vieną ar kombinuojant abi technologijas. Jeigu būtina, mūsų dizaineris padės Jums pasirinkti tinkamą variantą arba suprojektuoti naują sprendimą atitinkamai pagal Jūsų pageidavimus.

Idealiai lygios baltos lubos

Pagrindinė įtempiamo lubu paskirtis - atkartoti įprastas baltas lubas, tačiau idealios geometrijos, be sandūrų, įtrūkimų, glaistymo ir perdažymo, iš viso per kelias valandas. Jūsų namuose bus nepriekaištingos lubos be nuolatinio remonto. Jos ilgam išsaugos puikų vaizdą vonios kambariuose ir baseinuose ir idealiai tinka mansardoms.

Minimalus atstumas nuo pagrindinių lubų tik 9 mm, o gipskartonis ar kabinamosios lubos nusileidžia 9 cm. Dekoratyvinėse lubose galima įrengti bet kokių formų bei dydžių šviestuvus, vėdinimo įrangą, signalizaciją, priešgaisrinę sistemą.

Meninės lubos

Nenuostabu, kad ilgus amžius žmonės puošdavo erdvę virš savo galvų įmantriais ornamentais, mitologiniais siužetais, paveikslais, imituojančiais dangaus skliautą. Postmodernizmo epochoje lubų apipavidalinimo menas susijungė su naujausiomis technologijomis. Taip atsirado meninės įtempiamosios lubos. Tokios lubos praktiškos, ekologiškai švarios, atsparios ugniai ir patogios aptarnaujant. Meninės lubos suteikia namams grožio, interjeras įgyja ryškų nepakartojamą charakterį. Visos tokios lubos yra vienetinis egzempliorius, tai vienetinis darbas, tokių lubų negalima nusipirkti, jos gali būti sukurtos pagal jūsų pageidavimą ir sutikti antrų tokių beveik neįmanoma.

Vienas iš įtempiamųjų lubų variantų - CLIPSO-PRINT - tai meninis įtempiamas audeklas, kuris pagal savo struktūrą yra gruntuota drobė, paruošta bet kokiam vaizdui sukurti. Ant įtempto audeklo galima nupiešti piešinį bet kokios rūšies dažais, naudojamais tapyboje (aliejiniais, akriliniais), o taip pat atspausdinti Jūsų pasirinktą plačiaformatį paveikslą. Vienintelis svarbus atrankos kriterijus - tai aukštas fotografijos kokybės lygis. Mes galime Jums pasiūlyti aukštos kokybės gamtos vaizdus, taip pat vaizdus su gėlėmis, gyvūnais, lubų tapybą, dekoravimą, ornamentus ir abstrakcijas iš mūsų katalogo.

Įtempiamųjų lubų CLIPSO audeklas taip pat gali būti dažomas akriliniais dažais bet kokia spalva.

Galimybę atvaizduoti fotografiją turi ir lubos iš PVC plėvelės.

Blizgesys

Daugiau kaip 200 spalvų ir atspalvių, įskaitant metaliką, blizgias, matines, aksomines ir pusiau skaidrias įtempiamųjų lubų dangas - tai plačiausia erdvė Jūsų fantazijai.

Dekoratyvinėse lubose galima įrengti bet kokių formų bei dydžių šviestuvus, vėdinimo įrangą, signalizaciją, priešgaisrinę sistemą, o taip pat šviesolaidines sistemas (žinomas kaip „žvaigždėtas dangus”). Tokios lubos puikiai tinka naudoti bet kokiose patalpose. Pasirinkę įtempiamąsias PVC lubas, Jūs turėsite puikią galimybę sukurti efektingą, originalų ir praktišką interjerą. Jos pasirengusios patenkinti bet kokį skonį ir išreikšti šeimininko individualumą.

Lubos su lakuota danga vizualiai didina erdvę, jose atsispindi kitos interjero detalės ir Jūsų patalpa įgyja tam tikro žavesio, nes su jokiomis kitomis mums įprastomis medžiagomis pasiekti to neįmanoma. Pasirinkus aksominę arba marmurišką dangą, Jūsų interjeras atrodys prabangiai ir solidžiai. Klasikinio stiliaus vertintojams galima pasiūlyti matinės tekstūros lubas su pasteliniais atspalviais ir bet kokiu įmanomu retušuotu vaizdu ant jų.

Lubų technologija tokia, jog lubų forma gali būti absoliučiai bet kokia, visos lubos iš PVC plėvelės gali turėti savo nepakartojamą formą: jos gali būti plokščios, ovalios, lanko pavidalo, rutulio formos, erdvinės, laužytų formų ar įvairių lygių.

Informacija iš www.lubusprendimai.lt