TASCHEN nuotr.

Novatoriškumu ir įvairove išsiskirianti Taschen knygų leidykla pristato aukščiausios kokybės leidinius anglų ir kitomis kalbomis, kurie pasižymi temų gausa. Leidykla, pradėjusi savo veiklą 1980 m. mažoje komiksų parduotuvėlėje Kelne (įkurta Benedikto Taschen), šiandien jau turi savo firmines parduotuves didžiuosiuose Vakarų Europos ir JAV miestuose. Įmonės nuostata – gero dizaino ir aukštos kokybės knygos prieinamomis kainomis. Knygų ciklai skirti plačiam skaitytojų ratui, kurie studijuoja ar domisi daile ir didžiaisiais menininkais, fotografija ir kinu, architektūra ir interjeru, dizainu, mada ir reklama, komiksais, kelionėmis, augalais ir gyvūnais, ezoterika ar tiesiog ieško intelektualios dovanos draugui. Savo išvaizda patrauklūs leidiniai gali tapti nuostabia interjero detale knygų lentynoje ar ant kavos stalelio svetainėje. 

Viena įdomiausių ir spalvingiausių serijų Taschen asortimente – mada ir popkultūra. Šioje serijoje atrasite unikalių knygų, kurios gali tapti netikėta ir kruopščiai atrinkta dovana tam, kam norite parodyti išskirtinį dėmesį. Šioje serijoje rasite išsamius leidinius apie tokius ikoninius mados fotografus ir fotomodelius, kaip Helmutas Newtonas ir Naomi Campbell, taip pat mados istorijos knygų – jos ne tik puikiai tiks besidomintiems mada, tačiau ir taps itin stilinga namų lentynos puošmena. Ne mažiau įdomios Taschen knygos apie muziką ir popkultūrą, šias  temas Taschen pateikia įvairiausiais pjūviais – nuo komiksų iki roko albumo viršelių suvestinių ir tatuiruočių. Kiekviena tema yra kruopščiai nagrinėjama, pateikiant istoriją, daug faktų ir būdingų bruožų, o svarbiausia – aukščiausios kokybės iliustracijos. Nesvarbu, ar esate tam tikros srities žinovas, ar mėgėjas, Taschen knygų asortimentas suteikia galimybę tiek itin detaliai įsigilinti į dominuojančią sferą ir pasimėgauti išskirtiniais vaizdais, tiek surinkti knygų kolekciją apie dominančias sritis. Tai puiki dovana smalsiems, besidomintiems ir norintiems nustebinti ypač asmenine ir unikalia dovana, nesvarbu, ar esate Marvel, Depeche Mode, sportinių automobilių ar Adidas sportbačių dizaino fanas. 

Taschen knygos pasižymi ne tik temų, bet ir formatų įvairove – nuo kelionėms skirtų kompaktiškų iki XXL dydžio leidinių kolekcininkams. Kai kurios jų turi net ribotą tiražą. Šios didelio formato knygos kietais viršeliais yra itin išsamios, suteikiančios daugiau įžvalgų aprašoma tema, tad ypač tinka dovanoti arba solidžiai knygų lentynai papildyti.

Taschen leidyklos meno, dizaino ar kitų serijų galite įsigyti 2di.lt e. parduotuvėje bei 2DI salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Utenoje. Perkant e. parduotuvėje knygų ar kitų prekių daugiau kaip už 50 Eur, pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas. 

TASCHEN nuotr.

#2DI #Dizainas

2024-01-02