Norime gyventi gražiau. Dienas leisti patalpose, kurios gerai atrodo ne tik švenčių proga. Todėl ieškome įspūdingų ir praktiškų sprendimų. Suprojektuotų taip, kad būtų patogu kasdien, atitinkančių labai individualius poreikius, kuriais nereikėtų per daug rūpintis. Iš čia baldų pagal individualiai užsakomus matmenis populiarumas – jau ne tik virtuvėje ir vonios kambaryje, bet ir kambariuose. Suteikti jiems nepaprastų funkcinių ir vaizdinių ypatybių padės naujoji gražių spalvų apdailos su aksominiu matiniu paviršiumi kolekcija. 

Nuo tada, kai daugiau laiko nei anksčiau ėmėme leisti tarp savo keturių sienų, daug labiau nei kada nors anksčiau pajutome, koks svarbus yra namų praktiškumas – geras organizavimas. Visa tai, kas padeda pasirūpinti kasdien mus supančių daiktų mikrokosmoso darna ir tvarka. Nors visi šie turtai visada turi būti pasiekiami ranka, bet geriausia, kai visa tai pradingsta funkcinių baldų viduje. Akys nemato, širdies neskauda! Iškart pasidaro maloniau, kai aplinkui lieka tik kruopščiai parinkti daiktai, į kuriuos iš tikrųjų norisi žiūrėti. Kai virtuvėje net po didžiausio gaminimo pavyksta atkurti idealią tvarką per trumpą akimirką.

Taip pat nereikėtų pamiršti, kad ir pats baldas, taip pat minimalistinis madingas, gali būti ir žavinčiai gražus! Ypač, kai jo apdailos spalva parenkama kruopščiai. Kokia? Šis klausimas kvaršina galvą visiems, kurie įrenginėja butą arba rengiasi laukiamam remontui. Laimei, gali padėti specialistai.

Spalvos, kurios sukelia gerų emocijų

Rinkoje pasiekiami visų RAL paletės atspalvių dažai gali apsvaiginti, bet visai nepalengvina pasirinkimo. Taip pat sukelia riziką padaryti klaidų, kurios gali brangiai atsieiti, būti sunkiai ištaisomos ar vėliau erzinti ilgus metus. Visa tai suprantantys įmonės „REHAU“ projektuotojai pasiūlė jau paruoštų sprendimų. Tai – 2021 metais pristatyta naujoji patvarių, praktiškų ir kupina subtilaus grožio akrilo laminatų kolekcija. 

Taip pat verta pabrėžti, kad ši naujoviška medžiaga puikiai pasiteisina virtuvėje, kur atlaiko aukštą temperatūrą, tiškančius riebalus ir įvairiausias dėmes. Vonios kambaryje – tarp garų ir tiškančio vandens. Vaiko kambaryje, taip pat tada, kai jaunieji gyventojai kunkuliuoja neišsenkama energija. Taip pat prieškambaryje arba svetainėje – kur nebaisūs smūgiai, įbrėžimai ir kiti dažnai pasitaikantys iššūkiai, kurių baldams sukelia džiaugsmo kupinas šeimos ir draugų gyvenimas. 

Naująją kolekciją sudaro dvi apdailos paletės. REHAU brilliant noble matt yra gili juoda „After Dark“, antracito „Gaslit Alley“, visa gama pilkos – „Trench Coat“, „Smoke Stack“ ir „Silver Lake“ bei trys variantai baltos: šiltesnė „High Low“, rausvesnė „Capital Starlit“ ir spindinti „Casa Blanca“. Nuo liepos mėn. kolekciją papildė dvi nepaprastos spalvos, kurias įkvėpė detektyvų kino klasika – tamsi, darni žalia „Olive Detour“ ir tamsiai mėlyna „Midnight Dash“. „REHAU noir“ kolekciją papildė kreminis atspalvis „Maltese Mist“ ir smėlio spalva „Boxcar Blonde“. 

Santūri spalvų gausa

Pristatoma atspalvių gama galėtų pasirodyti siaura, nors iš tikrųjų yra gausi ir, svarbiausia, itin apgalvota ir darni. Sukurta specialiai naudoti būstų interjerams. Projektuotojai sąmoningai į ją įtraukė įspūdingų, bet švelnių atspalvių. Raminančių, bet ne varginančių, taip pat tinkamų naudoti dideliuose priekinių elementų plotuose. Tokių, kurie puikiai dera tarpusavyje (skatina kūrybingas paieškas) ir su kitomis noriai butuose naudojamomis spalvomis. Keliančių pasigėrėjimą kiekvienam, kas seka tendencijas, bet kartu ir nepavaldžių laikui.

Bet tai dar ne viskas, kuo išsiskiria naujosios paletės. Projektuotojai vadovavosi prielaida – būtina, kad visiškai derėtų baldų priekinių elementų, kraštų ir žaliuzių atspalviai, kuriais būtų galima papuošti įprastus spintelių ir stalčių priekinius elementus, ypač ankštose erdvėse arba ten, kur varstant gali kilti kliūčių. Išrankūs estetai įvertins šį sprendimą, kuris suteikia galimybę gauti subtilų ir taip šiais laikais vertinamą minimalistinį monolito rezultatą. 

Kita vertus, tuos, kurie prasčiau išmano dizaino pasaulį, pradžiugins paprastumas, kai be pastangų pavyksta suderinti visus baldų elementus. Ir tai tinka būsimiems dešimtmečiams! Puikus naujosios apdailos atsparumas UV spinduliuotei saugo, kad bėgant metams nepakistų atspalvis, todėl ateityje galima, pvz., interjerą papildyti naujais elementais.

Matinė danga – patraukli akims ir prisilietimams

Žodis „matt“ kolekcijos pavadinime atsiranda, žinoma, neatsitiktinai. REHAU moble matt Šios kolekcijos apdailai būdinga įspūdinga, gili, aksominė, nepaprastai žavinga matinė danga, kuri pritraukia žvilgsnį ir... stiprina norą paliesti. Nieko bloga, nes paviršiai suprojektuoti taip, kad juose neliktų pirštų žymių. Todėl, nors matine danga lakuoti priekiniai elementai dažnai pasirodo apgaulingai mažiau praktiški nei blizgūs, šiuo atveju „REHAU noble matt“ akrilo paviršiai tokių problemų nesukelia! Taip vertinama išvaizda lieka nepažeista. 

Grožio ir funkcionalumo, paprasto kasdienio patogumo derinys turbūt pirmiausia yra neįkainojamas virtuvėje, ypač atviroje su svetaine. Šios ypatybės padeda tam, kad ši erdvė nuo pusryčių iki vakarienės išliktų tikroji namų širdis, susitikimų ir bendrosios veiklos malonioje aplinkoje, be įtampos, vieta. Bet panašų patogumą verta suteikti sau ir kitose namų erdvėse. Taip, kad prieškambaris visada būtų paruoštas sutikti namiškius ir priimti svečius. Svetainė padeda atsipalaiduoti. Vonios kambarys suteikia mielą rytmetį ir ramų vakarą. O miegamasis užtikrina saldžius, spalvingus sapnus. 

Daugiau informacijos: rehau.com

#Baldai #Naudingi patarimai

2022-07-13