Visiškai nauja pakabinamo unitazo vandens nuleidimo plokštelė. Itin maloni liesti. Itin matinė ir tvirta. Jos geometrinė forma susilieja su aksominiu paviršiumi.

 

 

Inžinerinės įrangos valdymo prietaisai visada susilaukia ypatingo planuotojų, dizainerių ir architektų dėmesio, nes jie tampa interjero detalėmis. Virtuvėje ir vonioje esančius šviesos jungiklius, durų rankenas, baldų furnitūros detales ranka ar žvilgsniu per dieną paliečiame daugybę kartų. Jie veikia ir kaip estetiški, ir kaip funkcionalūs daiktai. Pakabinamo unitazo vandens nuleidimo plokštelė taip pat priklauso šiai ypatingo dizaino vertų interjero objektų kategorijai. Kartu su industrinio dizaino žvaigžde, Konstantin Gricic pradėjome gaminti šiuolaikinio vandens nuleidimo plokštelės dizaino hitą. Jo vardas – TECEvelvet.

Durų rankenos siekimas ar nuleidimo mygtuko paspaudimas yra nesąmoningas procesas, apie kurį vartotojas negalvoja ir neturėtų galvoti. Todėl K. Gricic dizainą kūrė vadovaudamasis idėja, kad kasdienė rutina neturi trikdyti pasąmonės. Būtent joje slypi naujojo dizaino trauka. TECEvelvet yra alternatyva produktams, kurie nėra savaime suprantami: pavyzdžiui, egzotiški vandens maišytuvai, kurių dizainas užgožia funkcionalumą, o bandymas juos pasinaudoti verčia susimąstyti ir suprasti, kaip jie veikia.

Nauja išvaizda ir medžiagiškumas

Medžiagiškumas, lytėjimo pojūtis ir išvaizda yra tie svarbiausi elementai, į kuriuos, kurdamas TECEvelvet, K. Gricic sutelkė visą dėmesį: paprasta, aiški forma, sudaryta iš dviejų geometrinių elementų, vykdo vandenį taupančios dvigubo nuleidimo technologijos funkciją. Linijos ir proporcijos atitinka estetinius šiuolaikinės architektūros reikalavimus. Forma buvo derinama su FENIX NTM® – naujoviška paviršiaus medžiaga. Ji šios vandens nuleidimo plokštės vartotojui suteikia vizualiai ryškų, aksominį prisilietimo potyrį. Ne veltui ji pavadinta TECEvelvet. Pirmą kartą vandens nuleidimo plokštelėms naudojamos medžiagos paviršius atrodo aksominis ir itin matinis. Jo nanostruktūra išsklaido šviesą, bet ne atspindi. Šis šviesą sugeriantis efektas sukuria labai vertingą estetiką.

Prisilietus TECEvelvet paviršius jaučiamas kaip maloniai minkštas ir šiltas. Šį efektą papildo plokštės konstrukcija, nes abu klavišai yra padengti guma. Juos malonu spausti, nes spaudžiasi minkštai. Tuo pat metu paviršius yra tvirtas, higieniškas ir lengvai prižiūrimas. Jis atsparus įbrėžimams ir trinčiai, buitiniams valikliams. Net pirštų atspaudų nesimato. Funkciniu ir estetiniu požiūriu medžiagos savybės pasiteisino daugelyje virtuvės ir kitų namų erdvių baldų gamyboje.

 

 

Įvairių spalvų plokštelė, integruota į sistemą

Būdama pakabinamo unitazo vandens nuleidimo plokštelių, montuojamų sienoje, gamybos pradininkė, TECE pagalvojo ir apie TECEvelvet integravimą į visą produktų sistemą. Naujos plokštės montavimo ant sienos aukštis yra tik 5 mm virš jos paviršiaus. Galima montuoti lygiai su sienos paviršiumi, naudojant specialų montavimo rėmą. Tai ypač efektyvu, kai TECEvelvet yra montuojama į ta pačia ir tos pačios spalvos medžiaga padengtą sieną. Iš specializuotų mažmenininkų sienų dangą su FENIX NTM® galima įsigyti lakštais.

Kaip ir visos TECE nuleidimo plokštės, naujoji plokštė yra suderinama su universaliu TECE vandens bakeliu, todėl TECE moduliuose ją galima bet kada techniškai pritaikyti. Tai palengvina renovaciją ir vonios kambarių modernizavimą, net jei yra sumontuotas ankstesniais metais gamintas bakelis.

TECEvelvet yra 220 x 150 mm, šešių madingų spalvų: Bianco Cos (balta), Arizona beige (pilka), Castro Ottawa (smėlio-ruda), Grigio Efeso (akmens pilka), Grigio Londra (antracito) ir Nero Ingo ( juoda).

Daugiau nuotraukų:

Daugiau informacijos: tece.de