„Mano EKOnamai‘13“ kviečia dalyvauti projektų konkurse ir semtis žinių seminaruose

Jau tradiciniu tampantis konkursas „Mano EKOnamai“ projektuotojus vėl kviečia semtis žinių seminaruose ir aktyviai dalyvauti draugiško aplinkai bei energiškai taupaus būsto kūrimo konkurse.

Pirmasis šių metų konkursui skirtas seminaras vyks gegužės 15 d. Vilniuje. Gegužės 22 d. EKOcentras lankysis Kaune, o 29 d.- Klaipėdoje.

Seminarų programos sudarytos atsižvelgiant į architektų išreikštus pageidavimus bei bendradarbiaujant su aukštosiomis mokyklomis, asociacijomis, mokslo centrais. Jų metu architektams ir projektuotojams  bus įteikiamos konkurso „Mano EKOnamai‘13“ sąlygos ir sklypų, kuriuose vyks projektavimas, aprašymai.

Kaip ir pernai, birželio mėn., konkurso organizatoriai pakvies į išvažiuojamąjį seminarą, kurio metu bus lankomi sklypai bei objektai.

Iki pat rugsėjo mėn. vidurio konkurso dalyviai kurs draugiško ir energiškai taupaus būsto projektus. Spalio mėn. bus išrinkti ir apdovanoti patys geriausi projektai, o draugiškų aplinkai darbų ekspozicija pradės savo pusmečio kelionę po aukštąsias mokyklas, viešas erdves bei didžiausias statybų parodas.
Taip pat bus organizuojami seminarai planuojantiems statybas ir rekonstrukciją.
Tiek sklypų savininkams, tiek dar tik planuojantiesiems statybas ji taps akivaizdžiu įrodymu, kad toks būstas ne svajonė - jis realus.

Kviečiame į seminarus ir dalyvauti konkurse.

Seminarų programos ir registracija čia: http://www.interjeras.lt/eko_centras

Asmuo informacijai ir registracijoms:
Virgilija Butkovskienė

El. p. virgilija@interjeras.lt
Tel. 8 652 56 003