„Tik aistra gali padėti jums pakilti aukščiau“ – devizas, kuriuo vadovaudamasi „Masureel International“ įmonė tvirtai žengia kaip viena iš Europos tapetų gamybos lyderių. Įmonės varomoji jėga – aistra, kurią ji rodo, sutelkdama dėmesį į kokybę ir meną.


Dar XIX a. pradėję savo veiklą kaip tekstilės apdailos ir interjero audinių kūrėjai, po 50 metų Masureelių šeimos palikuonys susidomėjo audinių spausdinimu ir aukštos kokybės sienų dangų gamyba. Šiandien skirtingi „Masureel International“ prekių ženklai atstovaujami daugiau nei 70-yje pasaulio šalių. Gamintojas didžiuojasi, kad „Masureel International“ – 100 proc. belgiška bendrovė. Visas gamybos procesas vyksta įmonės gamyklose, o tapetai gaminami iš vietinių žaliavų. Nuo 2004 m. įmonė pradėjo kurti sienų apmušalų prekių ženklus: pirmasis jų – „Khrôma“, po 5 metų atsirado prekės ženklas „Guy Masureel“, o dar po tiek pat – „Zoom“. Šie trys prekių ženklai buvo kuriami įvertinus klientų įvairovę ir skirtingus jų poreikius.

Kokios tokios sėkmės priežastys?

Išskirtinis dėmesys menui, kūrybinės dirbtuvės ir unikali dizainerių komanda – trys veiksniai, lemiantys gamintojo platinamų produktų populiarumą. „Masureel International“ bendrovė saugo didelę meno kolekciją, atspindinčią jų vertybes. Ši kolekcija buvo ir tebėra įkvepiantis meno ir pramonės susiliejimo pavyzdys. Įmonės aistra atrasti ir nuolat atnaujinti sienų dangas siejama su technologijomis, o įkvėpimo ji semiasi iš istorijos ir meno. Gamintojas turi gausią istorinių tapetų ir audinių dizaino kolekciją, kuri motyvuoja tobulinti technologijas ir atnaujinti savo kūrinius.


Kūrybos procesas įmonėje paremtas trimis aspektais: spalva, tekstūra ir dizainu. Vos pažvelgus į gamintojo tapetų asortimentą, negalima nepastebėti unikalios gaminių spalvų gamos: ją įmonės koloristai sukuria kiekvieno prekės ženklo kolekcijai. Taip randama geriausia pusiausvyra tarp spalvų, tendencijų ir bendros kolekcijos temos. Tiek regėjimo, tiek lytėjimo prasme tekstūra suteikia gyvybės sienų dangai. Naudojantis moderniomis gamybos technologijomis ir nuolatos tobulėjančiomis spausdinimo priemonėmis, sukuriami tapetai, pasižymintys tam tikru kontrastingumu. Pažangi spausdinimo technika leidžia dizaineriams atkurti tokių medžiagų kaip linas ir aksomas tekstūrą. Neatsitiktiniai ir tapetų raštai. Kolekcijos gaminių dizainas įkvėptas mus supančio pasaulio.

Menas ir istorija – du pagrindiniai veiksniai, lemiantys dizainerių meninį pasirinkimą. Įkvėpimo siekiama ieškoti visur – gamtoje, madoje ar net mažuose kasdieniuose daiktuose. Įmonės dizaineriai nuolat seka naujausias tendencijas ir ieško dalykų, galinčių juos įkvėpti ir dar labiau įaudrinti jų vaizduotę. „Masureel International“ dizainerių komanda – tai patirties ir polėkio, inžinerijos ir meno derinys. Ji niekada nesustoja, kol nesukuria unikalios aukščiausios kokybės kolekcijos. Kūrėjai piešia, tapo, skaitmeniniu ar kitais būdais nuo nulio kuria visų tapetų raštus. Šio kūrybinio proceso metu atgyjantis vaizdai, sujungti su išskirtiniais spalvų deriniais, tampa galutiniu spausdinamų tapetų rezultatu.


Gamintojas išskirtinį dėmesį skiria ekologijai ir remia iniciatyvas, kad tekstilės pramonė būtų kuo neutralesnė aplinkai. Gamyboje nenaudojami jokie tirpikliai, galintys pakenkti aplinkai ar sveikatai, o formaldehidas visiškai uždraustas. Gamybos procese išskiriamos atliekos išvalomos įmonėje. Tapetai, pagaminti iš neaustinės medžiagos, atvėrė naujas sienų apdailos galimybes. Neaustinio pluošto medžiaga pralaidi orui, vandeniui ir garams, o tai leidžia sienoms „kvėpuoti“. Tapetai palankūs vaikams ir nekenksmingi aplinkai.

„Khroma by Masureel“ – „gyvenimo istorijų“ biblioteka. Kiekvienoje šio prekės ženklo tapetų kolekcijoje slypi unikali ir originali istorija, jungianti mus su turtingu daugelio pasaulio kultūrų paveldu. Ištobulinti spalvų deriniai, inovatyvios struktūros ir visuomet žavintys raštai – prekės ženklo vizitinė kortelė. Būtent šie sienų apmušalai tampa daugybės privačių klientų bei profesionalių interjero dizainerių pasirinkimu. Jie gali būti pritaikyti individualiai ir suteikti įkvėpimo rengiant bet kokį sudėtingą dekoravimo projektą. Tai tarsi pagalbininkas ieškant originalumo ir savitumo.


„Guy Masureel by Masureel“ – prabangus meno ir širdies gelmių susitikimas. Ši kolekcija, demonstruojanti ryšį tarp meno ir juslių, yra žingsniu toliau nei įprastos sienų dangos ir audinių serijos. Išskirtiniai „Guy Masureel“ tapetai kruopščiai sukurti įmonės laboratorijoje audimo staklėmis. Tai – ilgų meninių tyrimų ir kūrybiško senovinių metodų pritaikymo rezultatas. Pasekmė? Nesenstanti, rafinuota ir išsiskirianti prabanga. Šio prekės ženklo asortimente vietą randa tiek neaustinio pluošto, tiek tekstiliniai tapetai, suteikiantys išskirtinį prašmatnumo pojūtį.

„Zoom By Masureel“ – šiuolaikiškas dizainas madingam interjerui. Šio prekės ženklo kolekcijose dera aukščiausia kokybė ir ekonomiški sprendimai. Interpretuojant klasikinį dizainą, čia įpinamos šiuolaikinės interjero tendencijos. Siūlomi sienos dekoro variantai namams, kuriems reikia gaivios ir subtilios elegancijos. Nesenkančio gamintojo kūrybinio polėkio inspiruota „Zoom“ kolekcija siūlo medžiagos ir stiliaus vienovę.


Visas gamintojo tapetų kolekcijas galima lengvai derinti tarpusavyje ir sukurti vientisą namų interjerą. Pasikartojanti šiuolaikinių interjerų tendencija – viena siena kambaryje išryškinama, o likusios tampa foninėmis. Būtent tokiu principu ir kuriami visų šių prekių ženklų kolekcijų tapetai. Jei neturite dizainerio, architekto, kuris padėtų suderinti ir parinkti sienų apmušalus jūsų namams, atsivertę gamintojo katalogus rasite tapetų derinius, jau paruoštus įmonės dizainerių ir koloristų. Rinktis tapetus dar niekada nebuvo taip paprasta!

Nuotraukų galerija:

Daugiau idėjų Jūsų namams:

Tapetus ir grindis galite įsigyti 2DI salonuose ir e. parduotuvėje 2di.lt