Me by Starck jūsų vonioje

 

Lakoniškas dizainas yra menas susitelkti ties pačiu svarbiausiu, tai – gebėjimas tarpusavyje suderinti paprastas formas su akcentais ir tuo pat metu dėmesio centre palikti žmogų ir individualų jo stilių. Tokia užduotis buvo skirta garsiajam Philippe’ui Starckui. Ją Prancūzijos dizaineriui įgyvendinti pavyko kuriant naująją Me by Starck seriją.  

 

 

Individualus vonios projektavimas prasideda nuo praustuvo vietos parinkimo. Galimi šeši skirtingi praustuvo dydžiai – nuo 430 mm iki 1 300 mm. Siauras gaminių kraštas, atsikartojantis unitazuose ir pisuaruose, paverčia juos besvoriais, nors viduje jie atrodo erdvesni ir gilesni. Ši detalė – tarsi autoriaus parašas. Ypač plokščias, unikalių matmenų – nuo 630 mm iki 1 230 mm – praustuvas stebina savo erdviais kraštais, skirtais aksesuarams pasidėti. Praustuvai su koja ar puskoje taip pat pretenduoja į minimalistinį dizainą ir darnias proporcijas.

Philippe’as Starckas ir „Duravit“ inžinieriai ypatingą dėmesį skyrė ne tik gaminio dizainui, bet ir šiuolaikinėms technologijoms: unitazai ir šios serijos bidė sveria mažiau, o formos požiūriu yra visiškai uždaros sistemos be papildomų šoninių tvirtinimo elementų. Komfortą užtikrina atviro nuplovimo profilis, kuriame įdiegta Rimless technologija. Galima komplektacija ir su bide funkcija turinčiu dangčiu SensoWash Slim. Dangtis išsiskiria ištobulintais ir lengvai nuimamais vyriais, kurie gerokai supaprastina keramikos priežiūrą.

 

  

 

Ryškus, atpažįstamas serijos dizainas atsispindi ME pisuare. Pirmąsyk „Duravit“ istorijoje ME serijoje buvo panaudota pažangi Rimless technologija. Dėl atviro apiplovimo funkcijos vanduo naudojimas itin taupiai – užtenka viso labo 0,5 litro. Galinga vandens srovė skalauja visą vidinę pisuaro taurę ir užtikrina greitą ir higienišką keramikos valymą.

Vonios gaminių seriją papildo dušo padėklai ir priedai, taip pat sukurti Philippe’o Starcko. Kartu su naująja baldų serija L-Cube, Me by Starck keramika padeda sukurti šiuolaikinio stiliaus vonios kambarį, suteikia jam aiškų estetinį vaizdą, atpažįstamą iš prancūzų dizainerio braižo, ir įkūnija svajonę turėti unikalią vonios erdvę.

Nuotraukų galerija:

              

Daugiau informacijos: duravit.com

Žurnalas „Interjeras.lt pataria“