Medinės žaliuzės – puikus pavyzdys, kaip interjere galima harmoningai sujungti funkcionalumą ir estetiką. Šios langų uždangos ne tik leidžia efektyviai kontroliuoti šviesos srautą ir užtikrinti privatumą, bet ir suteikia erdvei laikui nepavaldžios elegancijos. Daugiau apie medinių žaliuzių ypatumus kviečiame išgirsti iš pačių tikriausių jų ekspertų – jau daugiau nei 16 metų langų uždangas gaminančios įmonės Domus Lumina specialistų.

Funkcionalumas – savybė, svarbi kiekvienam

„Funkcionalumas yra pagrindinė ir svarbiausia bet kurių langų uždangų savybė. Ir ja pasižymi būtent medinės žaliuzės.  Jos leidžia efektyviai ir patogiai reguliuoti šviesos srautą, pasirenkant norimą lamelių pasvirimo kampą arba pakėlimo lygį. 

Be to, šias langų uždangas galima valdyti ne tik rankomis, bet ir elektrine pavara. Pastarąją ypač rekomenduojame didelių matmenų žaliuzėms. Jas galima vartyti ir kilnoti pulteliu ar nuotoliniu būdu ir taip užtikrinti maksimalų patogumą bei patenkinti šiuolaikinio technologijomis paremto gyvenimo būdo poreikius“, – pasakoja Domus Lumina ekspertai.

Universalumas, užtikrinantis plačias panaudojimo galimybes

Universalumas – dar viena dėmesio verta savybė, kuria pasižymi medinės žaliuzės. Jos puikiai tinka įvairios paskirties erdvėms: namams, butams, biurams, klinikoms ir pan., nes lengvai įsilieja į įvairaus stiliaus interjerus. Dėl universalios išvaizdos medinės žaliuzės visuomet išliks stilingu interjero elementu, nepaisant besikeičiančių dizaino tendencijų. Tad jas įsigiję, galėsite džiaugtis ilgalaike investicija. 

Sprendimas, pasižymintis jaukumu, šiluma ir tvarumu 

Medinės žaliuzės – puiki interjero detalė, leidžianti kurti jaukumo ir šilumos pojūtį bet kurioje erdvėje. Domus Lumina medinių žaliuzių kolekcija „Timberlux®“ žavi natūraliais atspalviais, skirtingu paviršių rievėtumu bei šiandieną ypač svarbiu tvarumu. Šių gaminių mediena atkeliauja iš tvariai valdomų regionų ir miškų – tai leidžia užtikrinti minimalų poveikį vietos ekosistemai.

Plačiau su medinėmis žaliuzėmis, pasirinkimo gausa ir montavimo bei valdymo aspektais galite susipažinti domuslumina.lt puslapyje ir DOMUS LUMINA salonuose didžiuosiuose miestuose. Visas naujienas bei pasiūlymus stebėkite ir „Facebook“ bei „Instagram“ paskyrose @domuslumina.

606