Medžio masyvo baldai svetainei

Medžio masyvo baldai svetainei - Interjeras.lt

Medžio masyvo baldai svetainei - Interjeras.lt

Medžio masyvo baldai svetainei - Interjeras.lt

Medžio masyvo baldai svetainei - Interjeras.lt

Medžio masyvo baldai svetainei - Interjeras.lt

Medžio masyvo baldai namuose – prestižo bei rafinuoto skonio ženklas. Maža jų pasiūla lėmė tai, kad atsirado įvairiausių pakaitalų iš drožlių plokštės, jie paplito rinkoje, tačiau baldai iš medžio lenkia savo konkurentus kokybe, ilgaamžiškumu, ekologiškumu bei estetinėmis savybėmis. Šiuose balduose nėra jokių sintetinių dervų, todėl jie nekenkia nei žmogui, nei aplinkai. Jie yra ilgaamžiai, taigi pažeistus baldus visada galima atrestauruoti ir atnaujinti bei daug kartų surinkinėti – dėl šių savybių medžio masyvo baldai turi išliekamąją vertę, juos galima palikti būsimoms kartoms. Kalbamės su „Baldai Jums“ pardavimų vadove Agne Šakėniene.

Kurias rūšis rekomenduotumėte svetainės baldams?

Pirmiausiai žmogui verta rinktis tai, kas yra artimiausia jo aplinkai, prie ko jis įpratęs. Lietuvoje, be daugelio kitų, mes turime puikias medienos rūšis, ypatingai tinkančias baldams gaminti: beržą bei ąžuolą. Beržo mediena yra lygesnės tekstūros, šviesesnė, minkštesnė. Lyginant su ąžuolu, ji yra pigesnė, todėl puikiai tinka, jei norite pasirinkti kitokią nei natūralios medienos spalvą. Beržo masyvo baldai dėl lygaus paviršiaus gali puikiai įsilieti į stiklo ir aliuminio pripildytą kambarį. Ąžuolą tereikia atitinkamai paruošti ir padengti skaidria apdaila, kad būtų matoma pati mediena, jos rievės – ąžuolo neverta slėpti po spalvomis. Be to, jis yra kietesnis, ilgaamžiškesnis, todėl brangesnis.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis baldus svetainei?

Renkantis baldus svetainei, pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į jos dydį. Nuo to priklauso, ar galėsite pasistatyti visą kolekciją, ar tik keletą jos fragmentų. Taip pat – kaip erdvė apšviesta, kokia yra bendra namų interjero stilistika. Rekomenduojame natūralaus medžio baldus šiek tiek apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, kadangi dėl jų mediena nežymiai keičia atspalvį. Nors, kita vertus, tuo pačiu išryškėja medienos struktūra, ji tarsi prisitaiko prie namų. Natūralus medis – tai ekologiškiausia medžiaga baldų pramonėje.

Kokio stiliaus baldus rinktis didesnei svetainei? Svetainei bute? Kodėl?

Nedidelėje patalpoje reikėtų vengti per daug interjero elementų, sudėtingų formų baldų bei aksesuarų. Turint didesnę svetainę – ir patys baldai gali būti didesni, masyvesni. Čia jau galima komponuoti kavos dėžes, žemas TV spinteles, pietų stalus.

 

Daugiau informacijos www.baldaijums.lt