Būtent čia diena prasideda ir baigiasi. Čia ateina draugai greitai išgerti kavos. Čia persikelia kiekvienas linksmas namų vakarėlis. Priežasčių, kodėl verta pasirūpinti, kad virtuvė iš tikrųjų džiugintų namiškius ir svečius, yra daugybė. Dabar tai įgyvendinti gali padėti modernūs baldų paviršiai. Jie išsiskiria puikiomis praktinėmis savybėmis ir įvairiomis viliojančiomis spalvomis, kurias įkvėpė prieskoniai.

Sodrių spalvų virtuvės akį traukia Instagram, Pinterest ir interjero žurnaluose. Spalvoti baldai leidžia sukurti emociją, kurios negali perteikti net kruopščiausiai suprojektuoti saugių baltų, pilkų ir medienos atspalvių baldai. Išskirtinis spalvotų derinių pranašumas yra galimybė įprastą kasdienę aplinką paversti unikalia erdve. Todėl atnaujinant butą, atliekant apdailą ar tiesiog keičiant apstatymą, verta įsiklausyti į savo vidinį balsą – ir užuot rinkusis įprastus baldus išdrįsti susikurti savo svajonių virtuvę. Funkcionalią, lengvai prižiūrimą ir kartu išskirtinio grožio virtuvę. Kaip tai padaryti? Išbandykite naujas akrilo laminato ar HPL baldų plokštes iš naujosios REHAU Passion for color 2023 kolekcijos.

Pikantiškas akcentas – aitrioji paprika ar pipirai?

Atraskite intensyvios, tamsiai raudonos Ground Chili spalvos unikalumą. Ji atrodo kartu ir tradiciškai, ir šiuolaikiškai, todėl puikiai dera įvairiame architektūriniame kontekste. Ji gali būti vyraujantis interjero akcentas arba darniai derinama, pavyzdžiui, su juoda spalva, tamsios medienos ar pilkais atspalviais. Toks derinys atskleis jos tikrąją prabangą. Derinama su alyvuogių, granatų ar šviesiai rožine spalva, ji atrodys gaiviai ir jaukiai. 

Ypatingu intensyvumu pasižymi ir Pepper Grey. Tai tarpinis atspalvis tarp grafito ir rudos spalvos. Tamsus, bet tikrai ne niūrus. Kiek šaltokas, bet turintis šiltų akcentų. Kaip pipirai virtuvėje yra kone universalus prieskonis, taip ir Pepper Grey – itin elegantiškas, harmoningas ir nesenstantis atspalvis – puikiai dera su viskuo. Jis sušvelnins ryškesnes spalvas ir išryškins subtilias. 

Ryškus skonis – ciberžolė ar muskatas?

Kaip ir pikantiškasis prieskonis, Curcuma Gold keri savo saulėta spalva. Ji suteikia interjerui šviesumo, šilumos ir pakelia nuotaiką. Puikiai dera su įvairiais medienos atspalviais. Tiesiog stulbinančiai gražiai atrodo kartu su smėlio spalva ir įspūdingai kontrastuoja su tamsiai pilka. Ji neabejotinai sukuria įspūdį, kad interjerą kūrė dizaineris – suteikia pageidaujamą aštresnį akcentą kaip ir pikantiškas prieskonis. 

Skirtingai nuo ciberžolės, muskato spalva yra santūri, bet joje slypi didelė aromato galia. Jos įkvėptas Nutmeg Brown atspalvis iš pažiūros atrodo santūriai, tačiau sukuria išskirtinę interjero atmosferą. Ši gyvybinga spalva leis sukurti išties elegantišką ir tikrai nepakartojamą derinį. Žinoma, daug kas priklauso ir nuo kitų natų. Nutmeg Brown puikiai dera su balta, juoda ar pilka spalva ir natūraliai suteikia švelnumo stipresnėms ar ryškesnėms spalvoms interjere. 

Subtili nata – vanilė ar Himalajų druska?

Vanilės gėlių natos suteikia nepakartojamą skonį saldiems patiekalams. O interjere Vanilla Cream spalva, pasižyminti švelniu šiltu atspalviu, yra puiki alternatyva šaltai baltai spalvai. Ji dvelkia jaukumu, vizualiniu švelnumu ir tobula harmonija. Puikiai dera su kontrastingomis tamsiomis spalvomis (pvz., medžio), gražiai atrodo su pastelinėmis spalvomis, subtiliai slopina madingas neonines spalvas. Naudojama interjero pagrindui ji tarsi kviečia kurti vis kitokią nuotaiką. Kaip? Lengvai keičiant priedus. 

Lenkijos druska, pavyzdžiui, iš Bochnios ar Veličkos, yra baltos spalvos. O Himalajų druska dėl geležies priemaišų turi rausvą atspalvį. Šitai pabrėžia Pink Salt paviršiai. Subtilus, šiltas tonas, artimas pudros atspalviui, nėra ryškus, tačiau paverčia interjerą išskirtiniu. Dizaineriai rekomenduoja jį derinti su sodriai raudonu Ground Chili arba pilkai rudu Nutmeg Brown atspalviu. Taip pat puikiai atrodys kartu su naujuoju alyvuogių Mint Cloud atspalviu ir balandžio pilkumo Summer Breeze

Praktiškas šiuolaikinių medžiagų grožis

Nauji atspalviai siūlomi renkantis akrilo laminato arba aukštojo slėgio laminato (HPL) plokštes. Akrilo laminatas – tai storas akrilo sluoksnis, itin patvarus ir atsparus įbrėžiams bei mechaniniam pažeidimui. Kadangi yra tobulai lygus ir dėl taikomos lazerinės technologijos leidžia sujungti kraštus nepaliekant siūlių, jis puikiai apsaugo virtuvės paviršius nuo vandens ir virtuvėje naudojamų cheminių medžiagų. Šis laminatas užtikrina, kad baldai išliks be įbrėžių, apgadinimo ir išsipūtimo požymių, kurie kenkia estetiniam paviršių vaizdui. Be to, nuo akrilo paviršių ypač lengva pašalinti visų rūšių nešvarumus, riebalus ir pirštų atspaudus, tad sutaupysite daug laiko ir pastangų.

Dar didesniu atsparumu pasižymi HPL (High Pressure Laminate). Tai laminatas, pagamintas naudojant aukštąjį slėgį ir temperatūrą. Pagrindui naudojamos kruopščiai atrinktos dervos, kurios užtikrina neprilygstamą paviršiaus atsparumą. Dėl savo atsparumo šis laminatas taip pat plačiai naudojamas viešosiose erdvėse. O virtuvės baldai iš HPL laminato yra išskirtinai atsparūs mechaniniam pažeidimui, susidarantiems garams ir labai aukštai temperatūrai. 

Svarbu pažymėti, kad REHAU sukurtas RAUVISIO brilliant noble matt akrilo laminatas ir RAUVISIO noir HPL išsiskiria sodriu, aksominiu matiškumu. Kadangi laminatas montuojamas naudojant lazerį ir nepaliekant siūlių, galima pasiekti tauraus monolito efektą. Tai elegantiškas ir praktiškas sprendimas – neleidžiantis kauptis nešvarumams ar prasiskverbti drėgmei į plokštės vidų. 

Skoningi baldai – ne tik virtuvėje!

Mes kalbame pirmiausia apie virtuvę, nes būtent šioje namų erdvėje ypač svarbi funkcionalumo ir dailių formų darna. Patogi ir tam tikrą atmosferą kurianti erdvė yra namų širdis nuo pusryčių iki pat vakarienės. Tačiau elegantiškas komfortas turėtų, žinoma, įsivyrauti visuose namuose. Kiekviename kambaryje yra vietos praktiškiems ir kartu dailiems patrauklios spalvos baldams! Tokie baldai prieškambaryje rytą pakels nuotaiką į darbą ar mokyklą skubantiems namiškiams ar vakare maloniai priimamiems svečiams. Svečių kambarys kiekvienam užtikrins malonų poilsį. Vonios kambarys kiekvieną dieną primins viešnagę viešbučio SPA centre. Sutvarkytas ir tobulai apstatytas miegamasis rytą įkvėps energijos, o vakare užtikrins saldų, spalvotą miegą. 

Išsamią informaciją ir akrilo laminato ar HPL baldų plokščių spalvų pasirinkimą galite rasti svetainėje https://www.rehau.com/pl-pl/firmy-i-wykonawcy/meble-i-wyposazenie/powierzchnie-fronty/passion-for-color-2023 

6069