Meilės dienos dekoras be rožių žiedlapių

Meilės lizdą – lovą – galite papuošti savo siūtų širdžių girlianda.

Jei dalis jūsų dirbate ten, kur valgote, valgote ten, kur miegate, o miegate ten, kur dirbate, tuomet bent vienam vakarui atskirkite savo darbo ir poilsio vietas.

Nepamirškite, jog širdelės nėra vienintelis meilės simbolis.

Raudona
 ir rožinė spalvos nėra pagrindinis akcentas.

Kaip jau supratote, šį kartą puošime savo namus meilės dienai, o galbūt ir visam meilės mėnesiui. Nors tiesą pasakius, skoningomis dekoracijomis galima džiaugtis tiek, kiek tik norisi. Toliau pateikiame pagrindines taisykles, kuriomis galite vadovautis ruošiantis ypatingam meilės vakarui. Atsargiai, jos gali patikti net ir Valentino dienos skeptikams!

Taisyklė numeris vienas – raudona ir rožinė spalvos nėra pagrindinis akcentas. Šios spalvos dirbtinai „įmestos“ į interjerą gali visiškai nederėti su jūsų būste dominuojančiomis spalvomis. Rinkitės jas tik tokiu atveju, jei jūsų namų interjere daugiausia baltos, juodos ar pilkos spalvos.

Taisyklė numeris du – jokių rožių žiedlapių ir minkštų pagalvėlių. Tiesiog palikite tai praeityje. Meilės lizdą – lovą – galite papuošti savo siūtų širdžių girlianda. Rinkitės švelnių, žemės spalvų medžiagas, pasiūkite specialiu kamšalu kimštas širdeles, jas sujunkite virvele, o tokią girliandą kabinkite ant lovos galvūgalio. Širdeles galite siūti ir ne tik girliandom, įvairiausių medžiagų tekstūrų ir spalvų jas galite kabinti netikėčiausiose namų vietose. Tačiau ir čia nepamirškite saiko.

Taisyklė numeris trys – atskirkite darbo zoną nuo poilsio zonos. Jei dalis jūsų dirbate ten, kur valgote, valgote ten, kur miegate, o miegate ten, kur dirbate, tuomet bent vienam vakarui atskirkite savo darbo ir poilsio vietas. Darbo stalą ir kompiuterį galite paslėpti po laikina kabančia širma. Tarkime, pasigaminkite daugybę popierinių vadinamųjų 3D širdelių, jas ant virvelės taip pat suklijuokite į girliandas, o girliandas pritvirtinkite prie lubų viena eile, kad jos sudarytų kabančią širmą ir paslėptų blogus jausmus keliantį „darbo kampą“. Beje, 3D širdeles galite padaryti taip: iš popieriaus iškirpkite tris vienodo dydžio širdis, perlenkite jas vertikaliai pusiau ir vieną su kita suklijuokite. 

Taisyklė numeris keturi – nepamirškite, jog širdelės nėra vienintelis meilės simbolis. O kur drugeliai, kur paukšteliai? Iš popieriaus iškirptus drugelius galite priklijuoti ant sienos virš lovos, sofos, ar valgomojo stalo, žiūrint, kur planuojate praleisti vakarą. Ant palangės, židinio ar lentynos galite „nutupdyti“ panašiu principu, kaip širdelės, pasiūtus paukštukus. Paukštelių forma neturi atkartot konkretaus paukščio, jie gali būti stilizuoti, pakabinami už virvelės, ar su pastatoma kojele.

Taisyklė numeris penki – namuose turi būti daug tikros meilės. Jei ši sąlyga nebus išpildyta, visų prieš tai išvardintų taisyklių įgyvendinimas bus tik laiko švaistymas.

Malonaus ir jaukaus meilės vakaro!

 

Ieva Saplinskaitė

INTERJERO FABRIKAS

 

 

Taisyklė
 numeris penki – namuose turi būti daug tikros 
meilės.