Novatoriškumu ir įvairove išsiskirianti Taschen knygų leidykla pristato aukščiausios kokybės leidinius anglų ir kitomis kalbomis, kurie pasižymi temų gausa. Leidykla, pradėjusi savo veiklą 1980 m. mažoje komiksų parduotuvėlėje Kelne (įkurta Benedikto Taschen), šiandien jau turi savo firmines parduotuves didžiuosiuose Vakarų Europos ir JAV miestuose. Įmonės nuostata – gero dizaino ir aukštos kokybės knygos prieinamomis kainomis. Knygų ciklai skirti plačiam skaitytojų ratui, kurie studijuoja ar domisi daile ir didžiaisiais menininkais, fotografija ir kinu, architektūra ir interjeru, dizainu, mada ir reklama, komiksais, kelionėmis, augalais ir gyvūnais, ezoterika  ar tiesiog ieško intelektualios dovanos draugui. Savo išvaizda patrauklūs leidiniai gali tapti nuostabia interjero detale knygų lentynoje ar ant kavos stalelio svetainėje.

Pati plačiausia ir išsamiausia Taschen knygų serija – meno knygos. Šioje serijoje rasite įvairių pasaulio menininkų monografijas, pradedant Leonardo da Vinci ir baigiant Caravaggio. Kiekvienoje monografijoje daugybė archyvinių nuotraukų, kūrybinių darbų reprodukcijų, išsamių ir įžvalgių tekstų, leidžiančių visapusiškai pažinti nagrinėjamą menininką ir jo kūrybą. Ne mažiau įdomios Taschen meno knygos, skirtos meno judėjimams ir epochoms pažinti. Siurrealizmas, kubizmas, abstraktus ekspresionizmas ir daugelis kitų meno judėjimų aprašomi išsamiai ir įdomiai, pateikiant jų atsiradimo istoriją, būdingus bruožus bei pagrindinius menininkus, atstovaujančius nagrinėjamą meno epochą. Nesvarbu, ar esate meno žinovas, ar mėgėjas, Taschen meno knygų asortimentas suteikia galimybę tiek itin detaliai įsigilinti į dominančio menininko kūrybą ir išanalizuoti visus kūrybus aspektus, tiek ir surinkti lengvą kolekciją apie žymiausius pasaulio menininkus arba meno judėjimus bei pradėti gilintis į meną pažingsniui.

Taschen knygos pasižymi ne tik temų, bet ir formatų įvairove – nuo kelionėms skirtų kompaktiškų iki XXL dydžio leidinių kolekcininkams. Kai kurios jų turi net ribotą tiražą. Šios didelio formato knygos kietais viršeliais yra itin išsamios, suteikiančios daugiau įžvalgų aprašoma tema, tad ypač tinka dovanoti arba solidžiai knygų lentynai papildyti. 

Taschen leidyklos knygas iš meno, dizaino ar kitų serijų galite įsigyti 2di.lt e.parduotuvėje bei 2DI salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Utenoje. Perkant e.parduotuvėje knygų ar kitų prekių daugiau kaip už 50 Eur, pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas.

112