Meno mugė „ArtVilnius‘19“ kviečia į ekskursijas su menotyrininkais

 

Tarptautinė meno mugė „ArtVilnius’19“ kviečia į unikalią pažintį su šiuolaikiniu menu. Pirmą kartą į Vilnių atvyksta net 11 rinktinių Prancūzijos galerijų ir gausybė šios šalies menininkų. Su Prancūzijos šiuolaikinio meno scenai dedikuota programa #FocusFrance visi galės susipažinti gegužės 30–birželio 2 dienomis „Litexpo“ parodų ir kongresų centre.

 


Iš viso jubiliejinėje, 10-ojoje meno mugėje „ArtVilnius’19“ šiais metais dalyvaus 65 galerijos ir beveik 300 menininkų iš 20 pasaulio šalių. Į sostinę taip pat atvyksta galerijos iš Austrijos, Vokietijos, Italijos, Baltarusijos, Ukrainos, Estijos, Latvijos bei Danijos. Mugės lankytojai turės išskirtinę galimybę ne tik susipažinti su plačia tarptautinę meno programa, bet taip pat galės sutikti ir savo pamėgtas žinomas Lietuvos galerijas ir jų atstovaujamus kūrėjus.

Šių metų mugės šūkis teigia „Gali grožėtis. O gali ir turėti“ bei primena, kad mugėje bus galima įsigyti kūrinių, kurie į Lietuvą atkeliaus iš viso pasaulio. Tai unikali proga, kai lankytojas vienoje vietoje ras tiek daug ir skirtingo meno bei garsių vardų.

Tiems, kas nori daugiau meno atradimų – mugės organizatoriai siūlo įsigyti bilietą su ekskursija, kurią ves profesionalūs menotyrininkai.

Ekskursijos vyks:

Gegužės 31 d. 17.00

Birželio 1 d. 12.00 ir 17.00

Birželio 2 d. 12.00 ir 13.00

Vietų skaičių ribotas, bilietus rekomenduojama įsigyti iš anksto. Meno mugė + ekskursija su menotyrininku 18,80 Eur:  bit.ly/2Hx6Ry1