„Microfibres“ nailoninis velvetas: kokybė ir praktiškumas

„Microfibres“ nailoninis velvetas: kokybė ir praktiškumas - Interjeras.LT

„Microfibres“ nailoninis velvetas: kokybė ir praktiškumas - Interjeras.LT

Nusipirkus naują baldą, neretai galvos skausmu tampa audinio priežiūra, ypač tada, kai namuose yra mažų vaikų. Kaip nesuklysti renkantis baldų audinį ir kaip jį prižiūrėti, esant išoriniam poveikiui?

Visų pirma reiktų atkreipti dėmesį į tai, ar audinys yra ilgaamžis ir ar jį sugebėsite prižiūrėti namų sąlygomis taip, kad jo kokybė nenukentėtų. UAB „Litena“, atstovaujanti „Microfibres“ gaminamą nailolinį velvetą, pataria rinktis šią medžiagą dėl kelių priežasčių – patvarumo, ilgaamžiškumo ir itin lengvos priežiūros.

Nailoninis velvetas net po penkerių metų atrodo kaip naujas. Kaip jį prižiūrėti? Ant audinio užkritusius pūkus ar dulkes galima tiesiog išsiurbti, o dėmes – išvalyti paprastu vandeniu ir muilu. Net sunkiai pašalinamas dėmes, tokias kaip: lūpdažio, rašiklio, vyno ar pomidorų padažo, nesunkiai išvalysite. Skysčių dėmes iš pradžių rekomenduojama nusausinti gerai drėgmę sugeriančia medžiaga, o paskui valyti sukamaisiais judesiais nuo išorinio krašto link centro. Po valymo dėmę galima išdžiovinti plaukų džiovintuvu, laikant jį toliau nuo audinio. Plaušelius galima pastatyti minkštu šepetėliu arba kempine, bet tik tada, kai jie visiškai išdžiūna.

Labai svarbu tai, kad šis audinys negali alergizuoti vaikų, nes jis atitinka visus baldų tekstilei taikomus ES standartus, yra sertifikuotas ISO 9001:2000, „Oeko-Tex 100“. Šio audinio sudėtyje visiškai nėra polichlorpreno (PCP) ir chlorofluoro-karbonatų (CFC). Šios medžiagos jautresniems žmonėms dažnai sukelia alergiją. Minėtos bei kitos savybės leidžia vertinti „Microfibres“ nailoninį velvetą kaip vieną iš palankiausių aplinkai, ilgaamžiškiausių ir lengviausiai prižiūrimų audinių rinkoje.

www.litena.lt