Mobilios sienelės NOMAD

Mobili pertvara

Mobili pertvara

Mobili pertvara

Jeigu įsirengiate biurą, planuojate ekspoziciją parodoje, o gal tiesiog norite namuose perskirstyti zonas ar atskirti patalpoje vieną dalį, pvz., kavos kampelį. Tokiu atveju tiks mobilios sienelės, kurias galima susiprojektuoti patiems ar su specialistų pagalba. Norisi, kad sienelė būtų lengvai surenkama ir išmontuojama, kad neužimtų daug vietos, kai yra nereikalinga, lengvai transportuojama, aktualus spalvų pasirinkimas, taip pat ekologiškumo klausimas. Visomis šiomis savybėmis pasižymi mobilios sienelės NOMAD, kuriomis Lietuvoje nuo šio pavasario pradėjo prekiauti UAB „Audimta“. Apie šį unikalų, naują ir ekologišką produktą papasakoti sutiko įmonės direktorius Gintaras Aldonis.

 Mobilios sienelės autoriai – amerikiečių dizaineriai Jaime‘is Salm‘as ir Rogeris Allenas. NOMAD – puikus, inovatyvus sprendimas, padedantis suskirstyti patalpą zonomis. Tam nereikia nei didžiulių investicijų, nei papildomų įrankių, nei meistrų pagalbos. Sienelę surinkti ir susimodeliuoti gali net vaikas. Jūs patys galite būti šios mobilios sienelės architektai. Žinoma, jeigu vis dėlto pageidaujate, kad derinti spalvas ar  kurti jų variacijas, raštus, derinius, sienelės formą jums padėtų profesionalas, įmonė bendradarbiauja su architektais, kurie mielai pagelbės sukurti įspūdingą interjero elementą. Ši sienelė puikiai tiks atsitverti nuo smalsių žvilgsnių, išvengti tiesioginių saulės spindulių. Ji neblogai sugeria garsą, todėl padės susikurti spalvingą, jaukų kampelį ar ramią vietą darbui, poilsiui, vaikų žaidimams.

Sienelės moduliai surenkami ir statomi be papildomų įrankių bet kurioje patalpos vietoje. Ji gali augti kartu su patalpų plotu ar tūriu, papildant ją naujomis detalėmis. Galimos 9 modulių spalvos. Sienelės gali sudaryti uždaro arba atviro tipo, jos lengvai prisitaiko prie patalpos matmenų.

Gaminant sistemos  NOMAD detales, naudojamos aplinką tausojančios medžiagos: popierius, kartonas, vandens pagrindu paruošti dažai.  

Daugiau info www.audimta.lt