Minkštas baldas "Sorento"

Minkštas
 baldas "Sorento"

Minkštas
 baldas "Sorento"

Minkštas
 baldas "Sorento"

Svarbiausia baldų savybė – patogumas. Minkštas svetainės kampas „Sorento“ – tai klasikos ir modernumo sintezė, kuri greitai neišeis iš mados. Šį baldų modelį sukūrėme, atsižvelgdami į klientų pageidavimus. Itin praktiškas, elegantiškas minkštas kampas suprojektuotas taip, kad būtų patogu tiek sėdėti, tiek miegoti.

Dėl minkštų nugarėlių su pagalvėlėmis kampas patogus tiek žiūrint televizorių, tiek skaitant. Be to, kampas pritaikytas kasdieniam miegojimui – miegamasis mechanizmas itin patikimas, ilgaamžis, patogiai išsilanksto. Net 8 cm storio, 35 tankio putų poliuretano čiužinukas labai minkšti ir neišsiguli, patalynei skirta erdvi dėžė. Minkšto kampo audinį galite pasirinkti iš įvairių spalvų odos, eko odos ir gobeleno ir pritaikyti prie savo būsto interjero.

„Viva sofos“ – lietuviškų baldų gamintojai iš Klaipėdos. Klaipėdos krašto baldų gamintojai garsėja giliomis baldų gamybos tradicijomis bei kokybe, tad mūsų tikslas yra patvirtinti ir dar labiau sustiprinti šią nuomonę. Baldų gamyboje karkasui naudojame tik natūralią medieną ir nenaudojame atsivežtinių baldų pusgaminių.

Visi baldai gaminami pagal individualius užsakymus, todėl pagaminti baldai prisiderins ir įsikomponuos į konkrečią gyvenamąją erdvę. Profesionalūs dizaineriai, projektuodami „Sorento“, pritaikė ergonomikos žinias ir garantuoja, kad baldai atitiks jūsų ūgio bei svorio kriterijus ir bus tokie patogūs, kad tiesiog nenorėsite nuo jų pakilti ir džiaugsitės ilgus metus.

Daugiau informacijos: www.sofos.lt; www.plazabaldai.lt

Daugiau susijusių straipsnių: