Modernios skalbyklės-džiovyklės taupo laiką ir pinigus

Kartais net nesusimąstome, kokie naudingi gali būti ir kiek laiko padeda sutaupyti buitiniai prietaisai. Juk jie leidžia atlikti namų ruošos darbus greičiau, kokybiškiau ir net taupiau.

Prieš 30 – 40 metų ištarta frazė „einu skalbti“  reikšdavo, kad tai užtruks gal net ir visą dieną, nes skalbimo ir gręžimo procesas buvo atliekamas rankomis. Vis dėlto grįžkime į dabartį – ta pati frazė, tačiau kiti darbai – belieka įdėti skalbinius, o paskui juos išimti bei išdžiovinti.

Electrolux kompanija jau daugiau nei 90 metų kuria buitinius prietaisus, kurie buityje vis labiau gelbsti vartotui. Ne išimtis ir skalbimo procesas. Norėdamas išsirinkti skalbimo mašiną, klientas dabar turi platų pasirinkimą pagal individualius poreikius. Čia apstu galimybių – skalbinius į mašiną galima dėti iš viršaus, iš priekio, ji gali būti plati, talpi ar kompaktiška. Šie dalykai, regis, savaime suprantami. Tai, kas aišku ir paprasta, kinta labai greitai.

Juk rinka diktuoja ne tik naujas madas, bet ir technologines naujoves. Šiandien ne kiekvienas žino, kad skalbimo mašinos gali turėti ir papildomą garų fukciją, kuri padeda atnaujinti skalbinius ir panaikinti rūbuose esančius kvapus. Šiuolaikiškos skalbyklės turi ir drabužių lyginimo funkciją – ja pasinaudojus, apie skalbinių susiglamžymą galima tiesiog pamiršti. Naujosios technologijos, pavyzdžiui, inverterinis variklis, „Direct Spray“ ir kitos patogios laiko valdymo funkcijos padeda ne tik sutaupyti laiko, bet ir pinigų.

Kartais dėl laiko ar vietos stokos išskalbtus rūbus iš karto norėtume dėti į spintą ar net apsivilkti, nelaukdami kol jie išdžius. Tai jau įmanoma. Kondensacinės ir su šilumos siurbliu („Heat pump“ technologija) džiovyklės suteikia galimybę išdžiovinti drabužius greičiau nei esate įpratę. Pirmosios yra pigesnės, tačiau daugiau vartoja elektros energijos ir jas rekomenduojama statyti gerai vėdinamose patalpose. Džiovyklės su šilumos siurbliu yra taupesnės ir ne tokios „reiklios“ patalpoms, kuriose bus eksploatuojamos.

Parduotuvėse jau pasirodė taupiosios Electrolux džiovyklės su šilumos siurblio technologija ir papildoma garų funkcija, kuri kur kas ilgiau palaiko audinių naujumą.

Kartai vartotojai susiduria su vietos stoka, statydami skalbyklę ir džiovyklę vienoje patalpoje, tačiau tai galima išspręsti naudojant papildomą priedą, kuris leidžia džiovyklę pastatyti ant skalbyklės ir taip sutaupyti vietos. Jeigu ir šis sprendimas yra sunkiai įgyvendinamas, bendrovės „Buitinė technika namams“ specialistai rekomenduoja rinktis skalbyklę su džiovinimo funkcija – tokioje mašinoje įmanoma skalbti net 9 kg skalbinių, o išdžiovinti – 7 kg. Taigi, skalbdami 7 kg skalbinių, be papildomų pastangų galėsite iškart juos ir išdžiovinti.

AEG, Electrolux, Zanussi skalbyklių ir džiovyklių visą asortimentą galite rasti „Buitinės technikos namai“ salonuose – Gedimino pr. 64 ir Žirmūnų g. 1B, Vilnius.

www.btn.lt