Interjero autorės: Eglė Balčiūnaitė-Muntzer ir Jurgita Dragūnaitė
Fotografas: Benas Šileika

Tekstas: Gytautės Ivanauskaitės

 

Ne pirmas bendras projektas ir klientų pasitikėjimas leido interjero dizainerių duetui – Eglei Balčiūnaitei-Muntzer ir Jurgitai Dragūnaitei – sukurti dar vienus jaukius namus, skirtus nuomai. Dviejų miegamųjų ir atskiros bendrosios erdvės bute, persmelktame modernios stilistikos, buvo naudojamos kokybiškos, dėvėjimuisi itin atsparios medžiagos.

 

 

Šio interjero koncepcija paremta moderniuoju stiliumi, kurio ryškiausias bruožas – arkinės formos langai. Anot dizainerės Eglės Balčiūnaitės-Muntzer, norėjosi, kad šiame būste atsikartotų lenktos linijos. Taip atsirado lenktos aukštos arkinės durys, leidusios toliau rutulioti dizaino viziją.

Erdvėse vyrauja pastelinės spalvos: švelni melsva, kakavinė, pilka. Interjere išvysime mažai medžio elementų – juos pakeitė ant įvairių plokščių nugulę dažai. Elegancijos bei grakštumo suteikia metalinės konstrukcijos. Idėja naudoti daug metalo irgi atsirado nutarus rinktis lenktas, arką primenančias durų formas. Metalas matomas ir mažesnėse detalėse, kaip antai virtuvės erdvės balduose ir jų kojelėse. Apvalumo elementai kartojasi vonios kambario veidrodyje.

 

 

Beveik visus korpusinius baldus suprojektavo pačios dizainerės, o pagamino Lietuvos meistrai. Lovos, kėdės, minkštasis kampas atkeliavo iš salonų. Kadangi butas skirtas nuomai, medį, įprastai naudojamą grindims dekoruoti, pakeitė atsparumu pasižymintis vinilas. Viena pagrindinių baldinių medžiagų – laminatas, nes nebijo įbrėžimų ir itin atsparus dėvėjimuisi. Šie sprendimai leido sukurti gražius ir kartu praktiškus namus.

Neretai atliekant apdailos darbus ir renkantis baldus susiduriama su netikėtomis problemomis, reikalaujančiomis greito ar originalaus sprendimo. Šis projektas tapo išimtimi. Pasiteiravus apie projektavimo darbus, dizainerė visą procesą apibūdino kaip itin sklandų ir mielą širdžiai. Galutiniu rezultatu liko patenkinta visa komanda ir būsto šeimininkai. Tam didžiausią įtaką turėjo šimtaprocentinis pasitikėjimas, leidęs dizainerėms pasitelkti vaizduotę kuriant modernius ir kartu šiltus namus žmonėms, vertinantiems kokybišką interjero dizainą.

 

 

Būtent glaudų bendradarbiavimą ir visišką kliento pasitikėjimą kūrėju, baigdama pokalbį dizainerė Eglė Balčiūnaitė-Muntzer, įvardijo kaip sėkmės raktą į gero ir kokybiško dizaino koncepcijos kūrimą.

Nuotraukų galerija:

Interjeras dalyvauja konkurse „Metų interjeras / Auksinė paletė'20“

Žurnalas „Interjeras.lt pataria“