ISH parodoje Frankfurte vokiečių vandens inžinerinių sistemų gamintoja, kompanija TECE, pristatė atnaujintas vandens nuleidimo plokšteles, kurios nepalieka abejingų. 

TECEsolid

TECEsolid serija papildyta šiuolaikiškais ir universaliais metaliniais bei tekstūriniais paviršiais. Iki šiol aukštos kokybės viešosiose erdvėse dominavusi tvirta klasikinio stiliaus plokštelė tampa įdomi ir privačių interjerų kūrėjams.  

TECEsolid yra ne tik viena tvirčiausių šio gamintojo vandens nuleidimo plokštelių. Vizualiai ji  priklauso aukščiausiajai dizaino lygai. Struktūriški jos paviršiai puikiai atskleidžia medžiagų savybes ir įgauna pageidaujamus interjero dizaino efektus. Dėl naujų paviršių architektai ir vonios kambario planuotojai populiariąją TECEsolid dabar gali naudoti įvairiau ir pritaikyti restoranų, viešbučių ar išskirtinių namų vonios kambariuose.  

Naujojo dizaino plokštelės tinka visiems TECE bakeliams, todėl jas galima naudoti ir renovacijos projektuose, atsinaujinant interjerą. 

TECEsquare

Pripažinkime, unitazo vandens nuleidimo plokštė nėra skirta būti dėmesio centre. Bet kodėl gi ne, jeigu ji gali  tiek daug pasiūlyti rankoms ir akims,  su tobulomis linijomis ir nuostabiomis medžiagomis? Taip, kaip TECEsquare.

Paviršiai, padengti surūdijusio plieno spalva, suteikia ypatingą šio interjero namų atmosferą. Industrinės kultūros žavesys dabar įsilieja į vonios kambarį su TECEsquare surūdijusio plieno spalvos ir korozijos pažeistų plieno pigmentų paviršiumi.  

Kiekviena plokštelė yra unikali ir vienintelė. 

Daugiau informacijos: www.tece.lt

135