Namai pagal Zodiako ženklus (I dalis)

Interjero
 autorius: Linas Šepetys

Interjero
 autorius: Linas Šepetys

Interjero
 autorė: Eglė Tautkutė

Interjero autorius: Dmitrij Kudin

 

Prieš aptariant galimus šio interjero variantus bei ypatybes, reikia susipažinti su paties ženklo savybėmis. Taigi Šaulys. Ženklas, kurio atstovams galima dovanoti marškinėlius su užrašu „direktorius“ arba „viršininkas“. Ne dėl to, kad šis žmogus tokias pareigas užima, o dėl to, kad jo vidinė savivartė tokia. Be to, Šauliui reikia erdvės – posakį „viso pasaulio per mažai“ tikriausiai sugalvojo šio ženklo atstovas. Būdami nepaprasti optimistai, Šauliai dar labai mėgsta papročius bei ritualus.

Šaulio būstas privalo turėti kelis bruožus. Pirmas – erdvės pojūtis. Jeigu tai ne namas, o butas, vadinasi, sklypas turi būti kaip galima didesnis. Moterys dažnai sako: „Man reikia, kad iš kambario išeičiau tiesiai į pievą (ar mišką)“, ir dėl to name gali atsirasti slankiojantis langas-vitrina. Atseit čia Šaulė kavą prie stalo gers, čia jau žemuoges rinks. Šaulio erdvės pojūtį maloniai kutena ir erdvus garažas (Šauliai labai mėgsta vairuoti ir daro tai puikiai), ir darbo kabinetas su geromis komunikacijos priemonėmis – kad bilietą į kitą pasaulio kraštą būtų galima užsisakyti trimis klavišo paspaudimais. Arba vienu skambučiu, jei jau taip galima. Jeigu Šaulys gyvena bute, jame irgi gali atsirasti kokia nors smulkmena ar detalė, suteikianti erdvės pojūtį. Tarkime, paveikslas su vaizdu iš egzotiškų šalių ar tolimas keliones menantys suvenyrai.

Beje, daug Šaulio ženklo žmonių yra labai sportiški ir dažnai laimi prizus,pasižymėjimo ženklus. Todėl Šaulio namuose turi būti kokia nors šlovės galerija, kad būtų galima apžvelgti visus laimėjimus iš karto.

Daugelis Šaulių tarsi savaime suprantamu dalyku laiko tai, ką galima įvardyti kaip išminties paieškas. Jie nėra išskirtinai moralūs ir filosofiški, bet moralą, jeigu jau nusipelnėte, atskaitys tokį, kad prisiminsite ilgus metus, o apie tai, kas išmintinga, kas etiška, kas filosofiška progai pasitaikius galui kalbėti iki aušros. Todėl šaulio namuose dažnai yra jei ne asmeninė biblioteka, tai bent jau lentyna, kurioje kaupiasi žmonijos išminties perlai. Žinoma, tuos perlus reikia žarstyti, tai yra aptarti atitinkamoje aplinkoje, tad Šaulio būste pamažu susiformuoja toks interjero stilius, kurį galima būtų pavadinti „vyskupiniu“ – jis pabrėžia bei parodo ir Šaulio autoritetą, ir padėtį visuomenėje, ir turtines galimybes.

 

Parengė astrologas Naglis Šulija

Žurnalas „Interjeras.LT pataria“