/uploads/catalogs/news/2010_vasaris/gumb_simplicity-e-mail.jpg

/uploads/catalogs/news/2010_vasaris/2_SY-close-up-kitchen_night_09.jpg

/uploads/catalogs/news/2010_vasaris/3_SY-close-up-kitchen_light_09_add.jpg

/uploads/catalogs/news/2010_vasaris/4_SY-oven-night__close-up-09.jpg

/uploads/catalogs/news/2010_vasaris/1_SY-ambient-bathroom-night_09.jpg

/uploads/catalogs/news/2010_vasaris/7_SY-hood-90-light_09.jpg

Namų ruoša - vienu rankenėlės pasukimu

Paprastumas, elegancija ir efektyvumas – trys svarbiausi reikalavimai, kuriuos turi atitikti šiuolaikinė buitinė technika. Atsižvelgdama į tai, Gorenje pristatė naują buitinės technikos liniją Gorenje SIMPLICITY, kurios prietaisai valdomi vienintele rankenėle. Vienas paprastas pasukimas, ir namų ruoša daugiau niekada nebevogs jūsų brangaus laiko.

Dizainas – ir paprastam, ir įmantriam interjerui

Nauja Gorenje SIMPLICITY buitinės technikos linija sukurta vertinantiems paprastumą – švarias, grynas formas ir daug dėmesio skiriantiems patogumui bei ergonomikai.

Naujoje buitinės technikos kolekcijoje paprastas stiklas derinamas su tauriaisiais metalais. Jie prietaisams suteikia elegantišką ir rafinuotą išvaizdą, derantį ir prie paprasto, ir prie įmantraus interjero. Poliruoto aliuminio rankenos virtuvėje sukuria harmoningą darnos jausmą. Rinktis galima iš dviejų spalvų: SIMPLICITY Light – balta, SIMPLICITY Night – juoda.

Padeda taupyti

Gorenje SIMPLICITY linijos prietaisų išskirtinumas – ne tik šiuolaikiškas, funkcionalus dizainas, bet ir ypač paprastas naudojimas, energijos taupymas bei aplinkos tausojimas. Visi SIMPLICITY linijos prietaisai turi būtiniausius režimus ir programas, o pasirinkti tinkamiausią padeda elementari rankenėlė.

Pavyzdžiui, įjungus skalbyklę, užtenka pasirinkti programą, o pažangioji UseLogic technologija pasirūpina viskuo kitu. Todėl mokate tik už funkcijas, kuriomis iš tiesų naudojatės. Be to, šie prietaisai yra A ir A+ energijos sąnaudų klasių – ekonomiški ir tausojantys aplinką.

Unikali orkaitė

Maisto gaminimas naudojantis Gorenje SIMPLICITY orkaite – ypač paprastas ir patogus. Piktogramų pagalba itin lengva pasirinkti reikiamą kepimo tipą. Gaminamam patiekalui: mėsai, žuviai, viščiukui, maltinukams, picai, sausainiams ar pyragaičiams, temperatūra bus parenkama automatiškai. Su greito įkaitinimo funkcija orkaitę įkaitinsite iki 200 oC per 6 min, o su savaiminio išsivalymo funkcija AquaClean orkaitę galėsite valyti be papildomų cheminių valiklių.

Gorenje SIMPLICITY orkaitėje integruota unikali HomeMADE technologija, sukurta pagal tradicinių malkomis kūrenamų krosnių maketą. Tikslus kaitinimo elementų išdėstymas užtikrina tobulas kepimo sąlygas. Originalus dizainas, įkvėptas senovės išminties!

Orkaitės talpa – 60 l, todėl joje puikiausiai iškeps ir šeimyninė pica, ir naminė duona, ir net 7 kg kalakutas. Nepaisant ekstra dydžio, orkaitė priskiriama A energijos klasei. Joje taip pat veikia dinaminė aušinimo sistema, išlaikanti orkaitės sieneles vėsias kepimo metu, visuomet vėsios durelės saugo išsiblaškiusias šeimininkes, vaikus ar naminius gyvūnus nuo nudegimų.

Skalbiniai - ne galvos skausmas

Skalbimas su Gorenje SIMPLICITY skalbykle taip pat iš varginančios ruošos taps paprastu ir maloniu užsiėmimu. Užtenka išsirinkti ikonėlę, atitinkančią skalbinių tipą ir sutepimo lygį, spustelėti ją ir užsiimti veikla, kuri iš tiesų jums patinka.

Gorenje naujosios linijos skalbyklės turi ir papildomas funkcijas, kurios ne tik palengvina skalbimą, bet ir padeda taupyti tiek laiką, tiek pinigus.

Steril Tub savaiminio išsivalymo programos dėka Jūsų skalbyklėje niekuomet nebus nemalonaus kvapo. Ši programa panaikina visas skalbyklės viduje esančias bakterijas. Tik švarioje skalbyklėje skalbiniai bus išskalbti tinkamai.

EasyIroning – lengvo lyginimo programos dėka prie lyginimo lentos praleisite žymiai mažiau laiko. Galima sutrumpinti programą, nustatyti greito ir ekonomiško skalbimo funkcijas, taip pat nustatyti papildomą skalavimą, jei šeimoje yra skalbimo priemonėms alergiškų žmonių.

Daugiau jokių jūsų laisvalaikį vagiančių namų ruošos darbų! Patikėkite juos Gorenje SIMPLICITY, o patys veikite tai, ko iš tiesų norite.Adresas:

R. Kalantos g. 32, LT-52494 Kaunas

Tel.:

8-37 302900/302924

Faksas:

8-37 799893

Elektroninis paštas:

gorenje@agtrade.lt

www.gorenje.lt