Kaune įsikūrusi „Nanosky“ komanda šių metų pradžioje pristatė pirkėjams Lietuvoje nematytas inovatyvias apšvietimo sistemas, kurias gamina vokiečių bendrovė „ETTLIN Smart Textiles GmbH“ bei prancūzų įmonė PIXLUM®. „Nanosky“ yra vienintelė šių prekių ženklų atstovė Lietuvoje. 

Vokiečių interjero ir produktų dizainerių bei inžinierių komanda „ETTLIN Smart Textiles GmbH“ iškėlė uždavinį viename dizaino elemente sujungti šviesą ir tekstilę. Viena vertus, tekstilė turėjo būti permatoma, kita vertus – suteikti dar vieną įdomią šviesos terpės dimensiją. Taip gimė ETTLIN LUX®. Šie gaminiai gali tapti puikiu interjero akcentu restoranuose, viešbučiuose, biuruose, privačiuose namuose bei viešosiose erdvėse. Tai subtilios, elegantiškos, dėmesį traukiančios detalės, suteikiančios patalpoms unikalumo. Tarp gamintojo siūlomų produktų galima rasti serijinės gamybos AMBILOOM® šviestuvų, sušildančių aplinką savo dekoratyvia bei funkcine šviesa, bei veidrodžių, turinčių skirtingus šviesos efektus ir kuriančių 25–30 cm gylio įspūdį, nors pats veidrodis yra vos 5 cm storio. Išjungus apšvietimą, lieka berėmis veidrodis – nesenstančios klasikos kūrinys, tinkantis kone bet kokiame interjere.

Taip pat Vokietijos bendrovė siūlo nestandartinių gaminių, kurie interjerą paverčia išskirtiniu. ETTLIN LUX® tekstilės pagrindu sukurti gaminiai gali būti pritaikomi pagal individualius klientų norus ir poreikius. Pavyzdžiui, šviesos sienelės gali būti montuojamos privačiuose būstuose, biuruose, baruose ar kitose erdvėse. Dėl bangas primenančių šviesos lūžių jos yra vienetinės. Klientai gali išsirinkti sau patinkantį sienelių raštą bei norimą spalvų gamą. ETTLIN LUX® projektuojamos veidrodinio stiklo sienos gali tapti išskirtiniu patalpos akcentu, nes šviesos juostelės kuria magišką 3D erdvės iliuziją. Serijinius AMBILOOM® šviestuvus bei veidrodžius galima derinti su nestandartinės gamybos ETTLIN LUX® gaminiais. Interjere jie pakartoja tuos pačius dizaino elementus ir kuria jaukų apšvietimą bei harmoningą aplinką. Klientui pageidaujant papuošti erdves vienetinės gamybos kūriniais iš ETTLIN LUX® tekstilės, „Nanosky“ komanda drauge su gamintoju paruoš techninį projektą bei apšvietimo valdymo schemą ir suteiks galimybę susieti ją su išmaniojo namo sistema. 

ETTLIN LUX®

Vieninteliai PIXLUM® ambasadoriai Lietuvoje siūlo klientams galimybę įsirengti nuosavą žvaigždėtą dangų. Taip vadinama novatoriška apšvietimo technologija, apimanti elektrai laidžias plokštes, šviesos diodus bei maitinimo elementą. Ši sistema leidžia sukurti smulkių LED šviestuvų instaliaciją, pavyzdžiui, žvaigždėtą dangų, lubose ar sienose su vienu maitinimo šaltiniu. PIXLUM® technologija ypatinga tuo, kad apšvietimui įrengti nenaudojami papildomi kabeliai. Interjero akcentui nusibodus, užtenka pakeisti šviesos diodų vietą plokštėje ir sukurti naują dizainą be papildomų investicijų bei sudėtingų ir laikui imlių remonto darbų. Taip pat siūlomi į plokštes smeigiami pakabinami šviestuvai, kurie veikia tuo pačiu kontaktų principu, todėl juos galima nesunkiai perkelti į norimą vietą. Taikant šią technologiją, šviesos instaliacijos dydis yra beveik neribotas, o tai atveria dar platesnes fantazijos galimybes bei suteikia laisvę kūrybai. 

Prancūzų įmonė gamina dviejų tipų plokštes – gipso kartono ir putplasčio – bei joms prijungti reikalingus elementus. Plokštes galima glaistyti, dažyti, padengti plonu audinio sluoksniu ar tapetais, taip pat atspausdinti ant jų grafinį piešinį (ne namų sąlygomis), pavyzdžiui, žemėlapį. Šviesos diodus galima smaigstyti norimose vietose ir taip pažymėti aplankytas šalis, verslo partnerių būstines ir kt. Šį energiją taupantį ir itin inovatyvų produktą lengva pritaikyti namų, biurų, gydymo įstaigų ar net baseinų interjere, nes PIXLUM® sistema gali būti montuojama ir drėgnose patalpose. Technologijas galima derinti su funkciniu apšvietimu ir taip išgauti individualius sprendimus, pritaikytus bet kokiems poreikiams: darbui ar raminančiam poilsiui. 

PIXLUM®

Daugiau informacijos: nanosky.lt 

Sekite naujienas: https://www.facebook.com/nanoskyled

Daugiau nuotraukų:

171