Akmens radiotorius

Akmens
 radiotorius

Akmens
 radiotorius

Akmens
 radiotorius

Akmens
 radiotorius

Akmens
 radiotorius

Akmens
 radiotorius

Akmens
 radiotorius

Akmens
 radiotorius

Akmens
 radiotorius

Turbūt daugelis sutiktų, kad vienodai baltas, visada po langu ir dažnai interjere iškrentantis iš konteksto radiatorius – labai dažnas reiškinys šiuolaikiniuose, skoningai interjero dizainerių suprojektuotose namuose ar butuose. Ar tikrai nėra alternatyvos ar galimybių kitokiems sprendimams?

Elegantiškas, unikalus, skirtingų spalvų bei tekstūros, pagamintas iš natūralaus marmuro ar granito. Ar toks gali būti radiatorius? Taip, tikrai gali! Marmuro grožis yra nesenstantis. Naudojamas daugelio pasaulio didingų pastatų architektūroje ir interjere, jis spinduliuoja prabangą, stilių ir kokybę. Nuo šiol medžiaga gali spinduliuoti ne tik estetinį grožį, bet ir šilumą.

Jūsų būstas taps daug jaukesnis, kai vienodus tarsi uniforma radiatorius pakeisite unikaliais natūralaus akmens radiatoriais, labiau primenančiais modernius meno kūrinius nei buities prietaisus. Šie nepaprasti šildymo prietaisai ne tik elegantiškai atrodo, skleidžia sveiką šilumą, bet ir taupo Jūsų būsto šildymo išlaidas.

Kaip tai veikia?

Tai paprasta! Specialus šildymo kabelis yra įmontuojamas į natūralaus marmuro ar granito plokštę. Tokiu būdu kabelis sušildo akmenį, kuris savo ruožtu sušildo patalpą.

Kuo skiriasi akmens radiatoriai nuo metalinių? Metaliniai radiatoriai atšąla po kelių minučių, kai tik termoreguliatorius išjungia elektros energiją. Kai radiatoriai šalti, kambario temperatūra greitai krenta. Tada termoreguliatorius vėl įjungia elektrą, kad radiatorius pradėtų šildyti. Tokiu būdu sąskaita už elektros energiją didėja ir didėja...

Įsivaizduokite, Jūs laužo ugnyje kaitinate akmenį. Kai jis įkaista, padedate jį šaltai. Akmuo po ilgo laiko vis dar bus karštas. Tokiu pat būdu veikia ir natūralaus akmens radiatoriai Marble Heating. Šildymo kabelis šildo akmenį, o, termoreguliatoriui išjungus elektrą, akmuo dar ilgai šildo Jūsų kambarį, nenaudodamas energijos! Paprastai akmens radiatoriai Marble Heating naudoja energiją tik 10–15 minučių per valandą, kad palaikytų normalią temperatūrą patalpoje.

Taip pat reikia pastebėti, kad natūralaus akmens radiatorių šiluma yra malonesnė nei metalinių, nes ji mus pasiekia kitokiu būdu. Įprasti skardiniai radiatoriai šildo orą. Tokiu būdu, tik sušilus orui žmogus pradeda jausti šilumą. Tuo tarpu akmeniniai radiatoriai tiesiogiai šildo žmogų, grindis, sienas, baldus ir pan. Dėl to kambaryje esantys paviršiai būna šiltesni nei oras, kas garantuoja jaukų, malonų ir sveiką mikroklimatą.

Šildant patalpas įprastomis orinėmis šildymo sistemomis, didžioji dalis šilumos prarandama jas ventiliuojant. Tuo tarpu kambarius šildant akmens radiatoriais Marble Heating, šilumos nuostoliai sumažinami iki minimumo, kadangi šiluminė energija išlieka sienose, grindyse, balduose ar kituose objektuose. Šie objektai greitai sušildo šviežiai įleistą orą.

Akmens radiatoriai gali atstoti ir pagrindinę, ir papildomą šildymo sistemas. Jie puikiai dera prie židinio ar pastaruoju metu vis populiarėjančių granulinių krosnelių.

Ar tai ekonomiška?

Elektriniai akmens radiatoriai yra ekonomiškai efektyvesni nei daugelis įprastų šildymo sistemų. Dėl išskirtinių natūralaus akmens šilumos sulaikymo savybių bei tiesioginio šilumos perdavimo į patalpoje esančius objektus, šie radiatoriai naudoja iki 40 % mažiau energijos nei įprasti elektriniai šildymo prietaisai. Ant sienos tvirtinami unikalūs radiatoriai sunaudojamą elektros energiją 100 % paverčia šiluma. Atskirai įsigijami termoreguliatoriai užtikrina efektyvų energijos panaudojimą – kiekviename kambaryje galite palaikyti skirtingą temperatūrą skirtingu paros metu, kas leidžia sutaupyti papildomai iki 30 % šilumos energijos.

Verta pastebėti, kad šiai šildymo sistemai eksploatuoti nereikalingi įprasti dalykai: katilinė, kaminas, vamzdžiai, kuro saugykla ar malkinė. Tokiu būdu pradinė investicija ženkliai sumažėja. Taip pat ši šildymo sistema visiškai nereikalauja priežiūros, todėl laikui bėgant neturėsite papildomų piniginių ar laiko sąnaudų.

Sveikas šildymas

Pravartu žinoti, kad namus šildant natūralaus akmens radiatoriais užtikrinamas kur kas jaukesnis, malonesnis ir sveikesnis mikroklimatas kambariuose. Šie radiatoriai, priešingai nei skardiniai, nesausina oro, neišskiria anglies dvideginio, nesukelia dulkių, todėl puikiai tinka alergiškiems ar astma sergantiems žmonėms. Nedegindami deguonies šie šildymo prietaisai pašalina besikaupiančią drėgmę ant sienų paviršiaus, kas neleidžia kauptis pelėsiui.

Šildant namus tokiu būdu temperatūra patalpoje pasiskirsto tolygiai, t.y. eliminuojamas „šaltų kojų ir karštos galvos“ efektas.

Akmens radiatoriai centrinei šildymo sistemai

Centrinio šildymo sistemai skirtiems radiatoriams būdingi visi natūralaus akmens šildymo pranašumai: radiatoriai sumažina oro ir dulkių cirkuliaciją, nesausina oro, šiltas oras patalpoje pasiskirsto tolygiai. Natūralus akmuo leidžia ilgiau sulaikyti šilumą, todėl šildant naudojama mažiau vandens ir energijos jam pašildyti. Unikalūs ir ekonomiški natūralaus akmens radiatoriai – išskirtinė alternatyva įprastiems radiatoriams.

Šie radiatoriai gali būti prijungiami prie bet kurios centrinio šildymo sistemos. Užsakant elektrinius ar centrinio šildymo akmens radiatorius, galima rinktis iš gausios akmens rūšių ir spalvų paletės. Priklausomai nuo radiatoriui skirtos vietos, jis gali būti tvirtinamas ant sienos horizontaliai arba vertikaliai.

Elektrinių natūralaus akmens radiatorių kainos – nuo 1400 litų, centrinio šildymo sistemai skirtų radiatorių – nuo 1800 litų.

Daugiau informacijos: www.akmensradiatoriai.lt