Natūralumas ir kokybė miegamajame

"Almaja". Gam. "Akai"

Natūralumas ir kokybė miegamajame - Interjeras.LT

"Vijolė". Gam. "Akai"

Natūralumas
 ir kokybė miegamajame - Interjeras.LT

Per pastarąjį dešimtmetį įmonių atstovai, sukaupę didelę patirtį baldų namams gamyboje, gali teigti, jog rinkoje įvyko nemažai pokyčių. Bene vienas iš pagrindinių yra tas, kad žmonės vis labiau stengiasi susikurti ekologišką ir kokybišką savo namų aplinką. Jei anksčiau baldų gamyboje dominavo medžio drožlių plokštės, tai dabar žmonės vis drąsiau renkasi kur kas žmogui ir aplinkai draugiškesnius sprendimus – natūralų medį. Baldai, turintys mažą išliekamąją vertę, traukiasi į užribį.

Miegamojo baldų kolekcijas kuriančios ir tobulinančios įmonės AKAI darbuotojai įsitikinę, kad naudojant natūralią beržo, uosio, ąžuolo, raudonmedžio medieną, kiekvienuose namuose galima sukurti netradicinę erdvę ir išlaikyti individualumą. Apdailos medžiagų įvairovė leidžia sukurti neribotą spalvų,  stilių derinį.

Jei namuose mažai erdvės, puikiai tiks sieninės lengvai transformuojamos ar dviejų aukštų lovos. Jos gali būti sukurtos pagal individualius užsakymus. Esate kūrybingas žmogus? Tuomet galite aprašyti savo miegamojo kambario baldų projekto įdėją ar pateikti nuotraukas, pagal kurias bus pateiktas sprendimas specialiai jums. Tiems, kurie stengiasi palengvinti savo buitį, patartina rinktis baldus su gerais stalčių, durelių mechanizmais, LED apšvietimu.

Pastaruoju metu pastebimas poreikis kompleksiniams interjero sprendimams. Patyrę įmonės  specialistai gali pasiūlyti geriausiai namo ar buto erdvę bei užsakovo poreikius atitinkantį variantą. Tai potencialiam klientui ne tik pigiau, bet ir greičiau.

Vienas iš svarbiausių akcentų interjere – stumdomosios durys. Panaudojant jas, galima sukurti įdomius interjerus, patogias, kintamo dydžio patalpas, atskirti erdves, netgi sumažinti šilumos nuostolius patalpose. Labai efektyvūs sprendimai galimi visuomeninės paskirties pastatuose,  viešbučiuose.

Šiemet bendrovė pradėjo gaminti medines stumdomas duris spintoms, pertvaroms. Sukurta konstrukcija ir naudojami paslėpti ratukai visiškai pakeitė durų išorę, jei lygintume su durimis aliuminio rėmeliuose. Medinės durys su matiniu, skaidriu  stiklu ar veidrodžiu puikiai tiks tiems, kurie vertina natūralumo ir modernumo sintezę. Durų stilius, spalvos, apdaila gimsta kūrėjo ir užsakovo bendrame darbe.

Patyręs, 20 metų dirbantis, „Akai“ kolektyvas pajėgus gaminti bet kokio stiliaus bei poreikio baldus.

www.akai.ly

www.baldunamai.lt