Forbo grindų danga Marmoleum

Forbo grindų danga Marmoleum

Forbo grindų danga Marmoleum

Linoleumas ir anksčiau, ir dabar yra viena populiariausių grindų dangų ne tik dėl lengvos ir paprastos priežiūros bei raštų, spalvų įvairovės, bet ir dėl to, kad, skirtingai nei PVC grindų danga, linoleumas yra natūralus produktas, kurio gamyba taip pat yra visiškai nekenksminga aplinkai. Apie šį ekologišką, ekonomišką ir vis dar populiarų produktą kalbamės su UAB „Neida“, prekiaujančios natūraliu linoleumu „Forbo Global 3“, direktore Neringa Kančiauskiene.

Natūralaus linoleumo produktai gaminami iš linų sėmenų aliejaus, sakų, medienos miltų, kalkakmenio, pigmentų ir džiuto. Linoleumo spalva išgaunama iš ekologiškai švarių pigmentų, kurių sudėtyje nėra švino ar kadmio. 12 linoleumo dizaino rūšių bei šimtai spalvų derinių suteikia galimybę improvizuoti, kuriant įvairiausių nuotaikų, stilių interjerus. Be to, linoleumas dėl savo sandaros yra biologiškai suyrantis produktas.

Linoleumas yra ilgaamžė grindų danga – jo eksploatacijos laikas – vidutiniškai 25 metai, o gyvavimo ciklas nereikalauja didelių išlaidų. „Topshield“ padengimas pasižymi ypač dideliu efektyvumu, vertinant atsparumą teplumui ir dilimui. Linoleumas taip pat yra atsparus skiestoms rūgštims, alyvoms, riebalams ir skiedikliams. Atlikus dviejų milijonų žingsnių bandymą, jokios pastebimos žalos ar paviršiaus pablogėjimo nepastebėta.

Linoleumas – antistatinė, antibakterinė, šilta grindų danga. Jis kuriamas taip, kad kartą jį paklojus, daugiau nebekiltų jokių problemų nei dėl išvaizdos, nei dėl funkcionalumo – tereikia tik reguliariai jį prižiūrėti, kaip ir bet kokią kitą grindų dangą. Be to, linoleumas padeda palaikyti sveiką klimatą patalpose, kas ypač aktualu įrengiant vaikų kambarius.

Daugiau info www.neida.lt