Natūralūs sprendimai viešose ir privačiose erdvėse

Tekstas – Indrė Kuliešiūtė
Nuotraukos – Giedrius Dagys, www.abu2.com

Ar kada pagalvojote, kad net ir tokia vieta, kaip kas dieną lankomas biuras, gali tapti Jūsų traukos objektu? Jei keletą dienų neatvykstate į darbą, po šios pertraukėlės, tik pravėrus biuro duris, apima ramybės ir harmonijos pojūtis, o išgėrus puodelį kavos,  atsiveria kūrybiškumas. Viešbutis, kavinė ar mėgstamas restoranas Jus veikia tarsi tolimiausioje egzotiškoje saloje įsikūręs SPA centras, suteikiantis pilnatvės pojūtį ir vidinę šypseną. Po kurio laiko, pasiilgę tokios būsenos, net nesąmoningai stengiatės vėl apsilankyti šiose erdvėse.

Kas žmogui gali daryti tokią stiprią įtaką jo būsenai? Išgirdę panašų klausimą, net nedvejodami atsakysite – gamta, prisilietimas prie žemės, prie medžio, prie vandens, natūralumo ir tikrų vertybių pojūtis. O ar gali panašiai veikti daiktai? Pasirodo, gali, jei jie iš tikrų, natūralių medžiagų, kruopštaus ir nuoširdaus rankų darbo, gilių tradicijų, perduodamų iš kartos įkartą, rezultatas. Ir, žinoma, jei jie turi savo istoriją, yra patvarūs ir ilgaamžiai. Didžiausią tokių gaminių asortimentą Lietuvoje Jums siūlo baldų ir interjero detalių salonas „Bali Wood”, alsuojantis menine ir kūrybine Balio salos atmosfera.

   

Įspūdingi perdirbto tikmedžio, mangamedžio ir kietmedžio masyvo baldai, antikvarinės durys ir langinės, išsaugoję medžiagiškumą, ilgametės oro sąlygų kaitos užgrūdintą faktūrą bei grubius natūralius paviršius, suteikia neribotas galimybes kuriant bet kurios paskirties interjerus ir eksterjerus, privačias ir viešas erdves. Kadaise prieplaukų perdangoms, namų statybai, valčių ir laivelių gamybai naudotas kietmedis naujam gyvenimui atgyja baldų ir interjero detalių pavidalais. Aiškių konstrukcijų, grubaus masyvo baldais apstatytoms erdvėms, jaukumo ir daugiafunkciškumo suteikia rankų darbo vario bei lavos akmens šviestuvai, praustuvai, vonios, veidrodžių rėmai, pinti rankų darbo šviestuvų gaubtai, rotango pintinės, krepšiai ir padėkliukai, įvairių dydžių ir spalvų terakotos vazos, staliukai ir toršerai, natūraliai dažyta tekstilė, batikos raštais margintos pagalvėlės, antikvarinės statulėlės, kaukės, sienų dekorai...

Plati gaminių pasiūla ir galimų sprendimų variacijos padeda sukurti kūrybišką erdvę, suteikia individualumo įvairios stilistikos interjerams bei eksterjerams: minimalistinėms, industrinėms ir loftų erdvėms, bohemiškų, etno ar rytietiškų motyvų reikalaujantiems interjerams ir eksterjerams, tai pat marinistinėms bei poilsio zonoms, vonios kambariui ir vaikų aplinkai. O įsidrąsinusius ir nepabijojusius svajonių paversti realybe, pasitelkusius įgudusių Balio meistrų rankomis sukurtus daiktus ir apsistačiusius jais savo namus, jauki ramybė ir atpalaiduojanti atmosfera kiekvieną dieną kvies po įtemptos darbo dienos bei kantriai lauks grįžusių iš ilgų kelionių.  

Harmoninga aplinka, menanti atostogas tolimiausiuose egzotiškuose kraštuose, gali Jus lydėti kiekvieną dieną, kiekviename žingsnyje, tiesiog visada, kai tik patys to norėsite.

   

www.baliwood.lt

Žurnalas „Centras“