Natūralus stilius – viena iš populiariausių interjero įrengimo krypčių. Turi daug privalumų – patalpos, kuriose gausu augalų, organinių medžiagų ir ramių spalvų, yra jaukios ir nepavaldžios laikui, todėl jose galima puikiai pailsėti. Svarstote, kaip panašiai įrengti virtuvę? Rinkitės stilingą naujausių tendencijų derinį – aksominius matinius baldų paviršius, žemės spalvas, daugybę medienos ir efektingą dekorą. Štai keli įkvepiantys patarimai!


Kokias spalvas rinktis natūraliai virtuvei?

Spalvų paletė yra nepaprastai plati, apima neutralius žemės atspalvius, pvz., smėlinius ir rudus, taip pat įvairią žalumą, blankius mėlius, vanilės atspalvius, juodą ir pilką. Tokius ramius tonus galite visaip derinti ir gretinti su natūraliomis medžiagomis – mediena, ratanu, vytelėmis ir akmeniu, įskaitant madingą baltąjį marmurą. Mediena puikiai šiltina, o akmuo suteikia elegancijos. Abiem atvejais, kad erdvė būtų gyvesnė, galima interjere panaudoti truputį geltonos, garstyčių spalvos.

Matiniai paviršiai – kodėl pasiteisina natūraliame interjere?

Priešingai nei blizgūs matiniai paviršiai yra švelnesni, minimalistiniai, optiškai sušildo dizainą ir veiksmingai „ramina“ išdėstymą – daug geriau dera su mediena, kuris yra neatskiriamas natūralaus stiliaus įkvėpto interjero elementas. Visa tai lemia, kad taip įrengtoje virtuvėje geriausia tinka matiniai baldai su aksominiais ir maloniais liesti paviršiais. Priekinės dalys turėtų būti lygios, be puošybos detalių ar masyvių rankenėlių – rinkitės švelnumą ir laikui nepavaldžius sprendinius.

Iš ko gaminami matiniai virtuvės baldai?

Kaip sukurti idealius matinius baldus? Renkitės aukštos kokybės medžiagą. Įspūdingai apstatysite baldais iš naujųjų REHAU paviršių – laminuotų „RAUVISIO noble matt“ kolekcijos baldų plokščių: „noble brilliant matt“ ir „noir“ – kurių yra gražių, gamtą primenančių spalvų. Čia rasite:

baltos – „Casa Blanca 2453L“ ir „High Low 2454L“,

švelnių kreminių – „Maltese Mist 2463L“ ir „Capital Starlit 2455L“,

šiaudinę smėlio – „Boxcar Blonde 2464L“,

kelis pilkos spalvos atspalvius – „Silver Lake 2456L“, „Silver Lake 2456L“ ir „Trench Coat 2458L“,

sodrią žalumą – „Olive Detour 2460L“,

gilią tamsiai mėlyną – „Midnight Dash 2462L“.

Jeigu jums patinka tokia apdaila, tikriausia atkreipsite dėmesį į idealų matinio paviršiaus gylį – šiuo atveju atspindys būna minimalus net esant nedideliam kritimo kampui, o pats paviršius malonus liečiant dėl naudojamos „Soft Touch“ technologijos.

Tokios apdailos atveju nereikia jaudintis, kad prisilietus ant baldų liks neestetiškų pirštų atspaudų – net jeigu baldai yra tamsios spalvos! Tai yra labai svarbu, ypač virtuvėje, kuria paprastai naudojasi visi namiškiai. REHAU paviršiai yra labai patvarūs, todėl visi iš jų pagaminti baldai yra atsparūs pažeidimams ir įbrėžimams, o jų spalva nekinta dėl UV spindulių poveikio – ateityje galėsite išplėsti savo projektą ir nesijaudinti dėl atspalvių skirtumo.

Matiniai baldai ir natūralus stilius – tai idealus derinys kiekvienai virtuvei – toks derinys ne tik gražiai atrodo, bet ir pasirinkus tinkamas medžiagas, yra labai funkcionalus. Baldų paviršiai REHAU „noble matt“ – pavyzdys, kad vizualiniai privalumai gali derėti su aukščiausiu funkcionalumu – yra patvarūs, atsparūs, ant jų nematyti pirštų pėdsakų ir nekeičia spalvos net po ilgų naudojimo metų. Derindami juos su neutraliomis, šviesiomis spalvomis ir laikui nepavaldžiomis medžiagomis bei atitinkamais priedais, sukursite gražią, atpalaiduojančią, natūralią aplinką.

Nuotraukų galerija: