Virtuvės baldų gamintojai, baldų dizaineriai, architektai ir vartotojai sutinka: matiškumas yra naujas blizgesys. Matiniai paviršiai, įdomiai derinami su aukštos kokybės kontrastingomis medžiagomis, suteikia madingoms gyvenamosioms erdvėms nesenstančią eleganciją. Su nauja „Noble matt“ kolekcija REHAU to ir siekia ir žengia dar vieną žingsnį priekin, nes dėl optimalios paviršiaus, briaunų ir sandėliavimo erdvės dizaino vienovės staliai, dizaineriai ir gamintojai gali sukurti baldus ir patalpas iš vieno šaltinio. Žinoma, išlaikant įprastai aukštą kokybę. Kolekcijos šūkis yra „grožio prisilietimas“, nes puikią vaizdo optiką lydi malonus, aksominis pojūtis. Žinoma, su soft-touch technologija ir apsauga nuo pirštų atspaudų.


Pristatydami „Edelmatt“ kolekciją, REHAU atsižvelgia į dabartinę matinių paviršių tendenciją ir siūlo unikalų interjero dizaino sprendimą. Ypatumas: REHAU kolekcija „Noble matt“ apima visą paketą - nuo paviršių iki briaunų, sandėliavimo patalpų sprendimų ir sienų užbaigimu.

Aukščiausios klasės optika, pojūtis ir kokybė

Įvairius kolekcijos komponentus jungia REHAU Noble matt Triple: per tikrą grožį, malonų pojūtį ir aukštą kokybę. Net iš plokščiu kampu šviesos atspindžių beveik nėra, spalvų paletė svyruoja nuo skaidrios baltos iki giliai juodos. Dėl pirštų atspaudų apsaugos ir soft-touch apdorojimo kiekvienas prisilietimas prie paviršiaus teikia didžiulį malonumą, o komponentai taip pat atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus: medžiagos yra atsparios karščiui, drėgmei, įbrėžimams, mikrobrėžimams ar smūgiams. Kolekcija gali būti naudojama beveik visose aplinkose ir, be savo dizaino, pasižymi dar ir ilgaamžiškumu.


Noble matt“ kolekcijos pagrindiniai bruožai

Pagrindinis dėmesys sutelktas į naują RAUVISIO noir paviršių. RAUVISIO noir aukščiausiu lygiu sujungia eleganciją su meistriškumu ir perteikia kosmopolitiško gyvenimo būdo aspektus. Šilkinė matinė danga atgaivina paviršių ir sukuria puikią pusiausvyrą tarp dizaino ir funkcionalumo. Dvylikos madingų tonų spalvų paletė įkvepia neabejotiną film noir stilių, kuris šiandien ir taip formuoja dizaino ir mados pasaulį: gilios anglies, skaidriausios baltos spalvos, taip pat prislopinti jūros ir smaragdo tonai perkelia vaizduotę ir pojūčius. į stilingą ir paslaptingą Lauren Bacall ir Humphrey Bogart pasaulį. RAUVISIO noir yra ypač atsparus įbrėžimams, vandeniui ir karščiui, todėl yra tinkamas naudoti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai intensyviai naudojamiems paviršiams.


Puikus RAUVISIO noir kompanionas yra RAUVISIO brilliant Noble matt- paviršius su puikia optika pradedantiesiems. Ypač vertikaliam naudojimui RAUVISIO brilliant Edelmatt yra puiki alternatyva interjero dizaineriams ir staliams, o aštuonios suderintos spalvos siūlo platų galimų variantų spektrą.


Be paviršių, tobuliems komponentams taip pat reikia optimalaus apvado (briaunos). REHAU su produktu RAUKANTEX, beveik prieš 50 metų sukūrė sprendimą, kuris pavertė įmonę patikimu baldų pramonės partneriu. RAUKANTEX Noble matt šeima jau vienuolika metų derina visiems žinomą kokybę su unikalia taurių matinių paviršių išvaizda – tai sėkmės istorija jau nuo 2009 m. Su RAUKANTEX pro paviršiai ir briaunų juostos dėl nematomų siūlių susilieja. RAUKANTEX Edelmatt galima rinktis iš visų RAUVISIO noir ir RAUVISIO brilliant Edelmatt spalvų ir formatų - taip pat yra ir dar beveik 400 spalvų ir spalvų variantų.

Daugiau informacijos: www.rehau.com