Jau greitai pasirodys nauja „Villeroy-Boch“ kolekcija „Subway 2.0“: naujas dizainas, naujos formos ir nauja atskira baldų kolekcija.

Pripažinimą pelniusi „Subway“ kolekcija iš „Villeroy&Boch“ visus sužavėjo ne tik dizainu, bet ir kiekvieno individualų skonį tenkinančia įvairove, dėl kurios yra labiausiai perkama per pastaruosius septynerius metus.

„Subway 2.0.” 2010 m. labiausiai perkamas šios kolekcijos elementas neatpažįstamai pasikeitė – stačiakampių praustuvų dizainas tapo rafinuotesnis, subtilesnis ir dar mažiau puošnus. Taip pat buvo pasiūlytas ir kitoks dizaino variantas – dabar galima įsigyti ir apskritą „Subway” praustuvą, dėl kurio ši kolekcija tapo dar šiuolaikiškesnė ir universalesnė, nes dabar jo pagrindą sudaro dvi pagrindinės geometrinės formos. Galima rinktis net iš 11 skirtingų stačiakampio formos praustuvų, kurių vienas ypatingas – dvigubas, be to, siūlomi šeši įvairaus dydžio apskriti praustuvai, tad pasiūla išties gali patenkinti bet kokius poreikius.

Puikiai įvertintą kolekciją „Subway” taip pat papildė universali baldų kolekcija. Simetriškų baldų dizainas atkartoja apskritų arba stačiakampių praustuvų formą, o asimetriškiems baldams ši taisyklė negalioja, todėl ant jų stalviršio vonios kambaryje atsiranda papildomos erdvės. Į kolekciją įeina įvairios spintelės, lentynos ir veidrodžiai. Šios kolekcijos baldai yra penkių spalvų: baltos, blizgiai baltos, rusvai pilkos, blizgios pilkos ir žalsvai melsvos.

Šios kolekcijos produkcijos galėsite įsigyti nuo šių metų rugsėjo mėn.


Daugiau informacijos:

www.villeroy-boch.com

Daugiau susijusiųs straipsnių: