Agnė Navickienė

Kunigiškėse, vos 250 m nuo jūros kranto, įpusėjo 70-ties apartamentų kvartalo „Hill Garden“ statybos. Tai arčiausiai jūros kopų esantis projektas, kurį šiuo metu galima įsigyti. Į jį kurorto specifiką išmanantis vystytojas sudėjo visą savo patirtį ir entuziazmą ieškodamas unikalumo, todėl daugybę paslaugų siūlantis uždaras namų kompleksas – puikiai subalansuotas poilsiautojo komfortui.

Naujas kvartalas statomas Užkanavės gatvėje Kunigiškėse. Jo vystytojas ir rangovas yra „Kauno būstai“. Tai daugiau nei septyniolikos metų patirtį pajūrio NT vystyme turinti bendrovė, kuriai „Hill Garden“ – penkioliktasis projektas. Juo siekiama sukurti miesto žmogui kokybišką poilsio erdvę harmonijoje su gamta. Viziją išpildyti vystytojui padėjo įsiklausymas į ilgamečių savo klientų poreikius.

Pasak prestižinio būsto pardavimo agentūros „SOLDS“ įkūrėjos Agnės Navickienės, didžioji dalis kvartalo apartamentų – jau parduota. Šiuo metu likę tik 34. 

„Vieni pirmųjų klientų buvo Kunigiškėse vasaros namus jau turintys žmonės, kurie puikiai pažįsta šią aplinką ir žino jos privalumus. Pamatę „Hill Garden“ projektą jie netruko įžvelgti pridėtines vertes ir ryžosi keisti namus. Tai buvo ypač didelis įvertinimas. Naujieji savininkai atkreipė dėmesį į detales, kurios vystomame kvartale suteikia išskirtinį komfortą: tobulą lokaciją, vientisą kvartalo koncepciją, gausybę paslaugų – toks savybių derinys Palangoje – labai unikalus“ – sako A.Navickienė. Jos teigimu, dauguma projekto klientų yra didžiųjų miestų gyventojai, norintys patogaus poilsio be automobilio. „Projekto vieta leidžia visiškai pamiršti vairavimą: atvykus į savo vasaros namus – pastatai automobilį ir gali būti tikras, kad jo neprireiks iki kelionės namo. Viskas, ko reikia – yra kelių minučių atstumu, todėl ir laiko poilsiui daugiau, o vasara nepastebimai šiuose namuose tampa ilgesnė“ – sako ji.

Iš „Hill Garden“ jūra pasiekiama vos per tris minutes. Vidiniame kieme – kupolas poilsiui bei sūkurinė vonia po atviru dangumi, dviračiai gyventojams bei saugaus poilsio erdvės vaikams. Į uždarą komplekso  teritoriją bei pirmąjį eko baseiną privačiame apartamentų komplekse Lietuvoje numatyta investuoti apie 400 000 eurų. „Kvartalo vystytojas – progresyvaus požiūrio, suvokiantis ekologijos svarbą. Unikalus baseinas yra puiki jo eko vizijos apraiška kvartale“ – komentuoja nekilnojamojo turto rinkos ekspertė.

Išpuoselėtomis poilsio erdvėmis gyventojai galės mėgautis be buities rūpesčių – pats vystytojas imsis šio kvartalo administravimo. 

Kvartalo išorinėje pusėje numatytos erdvės komercinėms patalpoms galvojant apie gyventojų komfortą. „Mes kryptingai ieškome grožio paslaugų įmonės ar masažo salono, kurie būtų organiška tąsa kvartalo vizijai. Dairomės ir jaukių kavos namų ar kepyklėlės, kad atvykstantys leisti laiką Kunigiškėse turėtų naują ryto ritualą. Jauki maisto parduotuvėlė – jau įsikūrė“ – pasakoja projekto partnerė. Kompleksas statomas Kunigiškių centre, todėl visai šalia yra ir keletas kavinių. Greta esančios ir vystomos paslaugos užtikrina, kad šiuose namuose būtų galima kokybiškai ir pilnavertiškai leisti atostogas.

 

„Hill Garden“ smulkmenomis išpildo didžiausias atostogautojų su vaikais svajones. „Tai jaukios kaimynystės kvartalas, kurio žaidimų aikštelėje gali megztis vaikų taip kasmet laukiamos vasaros draugystės. Užsiėmę vaikai – didžiausia atostogų dovana jų tėvams. Vienu iššūkiu mažiau šiuose namuose yra ir kelionė mažais žingsneliais iki jūros, kuri dažnai mažiesiems – neįveikiamai ilga“ – sako „SOLDS“ įkūrėja.

Visi apartamentai suprojektuoti mėgavimuisi gamta – kiekvienas iš jų turi lauko terasas ar balkonus, o kai kurie parduodami su įspūdingomis net 26 kv. m. stogo terasomis, iš kurių gali gėrėtis pušų viršūnėmis ar  klausytis jūros ošimo. „Mintims bėgti tolyn čia leidžia ne tik žvilgsnis į žalią horizontą, bet ir namų erdvės išplanavimas: kai kurie butai turi net 4 metrus siekiančias lubas“ – pasakoja p. Navickienė. 

Vieno-trijų kambarių apartamentai yra 20-52 kv. m, tačiau šiame etape vis dar gali būti plečiami juos jungiant ir taip susikuriant dar erdvesnius namus. Planuojama, kad visi šio kvartalo gyventojai galės įsikurti naujuose namuose prie jūros jau kitą vasarą.

Apartamentai parduodami su pilna apdaila. Estetinę „Hill Garden“ interjero viziją kūrė profesionali dizainerė Dovilė Batutienė. Pagal jos užduotą toną ir šeimininkų viziją siūloma galimybė įrengti namus iki menkiausių buitinių smulkmenų ir atsiimti raktus tik tuomet, kai jau juose lauks kvepianti kava. 

Vystytojas jau eilę metų savo klientams pagal poreikį teikia ir būsto nuomos administravimo paslaugas, pasirūpindamas jo užimtumu ir priežiūra, kuomet jame laiko neleidžia patys būsto šeimininkai. Tuo turės galimybę pasinaudoti ir naujojo kvartalo savininkai. 

 

#NT rinka

2022-08-10