Naujas „Aquahome“ salonas primins prabangią jachtą

Vonios įrangos studija "Aquahome"

Vonios
 įrangos studija "Aquahome"

Vonios įrangos studija "Aquahome"

Vonios
 įrangos studija "Aquahome"

Architektas Rokas Kondratavičius baigia kurti namų inžinerijos ir interjero centre „NIC" įsikūrusios salono „Aquahome" interjerą. Šį darbą jis vadina išskirtiniu. „Daugelis verslininkų dar nesupranta, kad investuoti į savo verslo įvaizdį, išskirtinį stilių, būtina. Žmonės vis dažniau ieško individualumu, kokybe, ilgaamžiškumu išsiskiriančių prekių. Stilingi ir ne vienerius metus tarnausiantys daiktai turi būti ir pateikti originaliai bei patogiai. Mano užsakovai tai suprato. Todėl naująjį projektą ir vadinu išskirtiniu", — sakė architektas.

Vonios kambario įranga, aksesuarais, keraminėmis plytelėmis prekiaujanti bendrovė, kuriai R.Kondratavičius kuria išskirtinį stilių, anksčiau naudojosi dvigubai didesnėmis patalpomis.

R.Kondratavičių įkvėpė vokiškos architektūros racionalumas ir griežtos formos bei italų dizainerių požiūris į vonią, kaip į erdvų kambarį, kuriame ilsimasi, atliekami ritualai. „Vaizduotėje iškilo prabangios, niekučiais neperkrautos, gera mediena kvepiančios jachtos vaizdas", — pasakojo architektas.

Specialistas salone suformavo dvi nuo žemės pakylėtas plokštumas. Viena supa ekspozicijų salę, kita, tarsi sala, įrengta erdvės viduryje.

Saloje architektas sumanė pristatyti vonių kambarių pavyzdžius, kad pirkėjai galėtų matyti visumą, nereikėtų galvoti, kaip suderinti įvairius vonios kambario reikmenis.

Kadangi „Aquahome" bus parduodamos subtilių, elegantiškų formų prekės, salono interjerui taip pat pritaikyti tamsaus medžio baldai, naudota egzotinio medžio „makassar” mediena .

"Siekiau, kad akys ilsėtųsi, neerzintų vienadieniai blizgučiai ir nesubtilios spalvos", — į visumą sujungęs siūlomas prekes ir salono  dizainą sakė architektas.

Vonios įrangos studijos  „Aquahome“ atstovauja garsiausius Europoje vonios kambario įrangos ir aksesuarų gamintojus - „Duravit“, „Geberit“, „Globo“, Villeroy&Boch“ ir kt. -  vertina vokiškos architektūros racionalumą ir griežtas formas. Čia dirba ilgametę patirtį šioje srityje turinti specialistų komanda. Profesionalūs dizaineriai teikia išsamią konsultaciją vonios kambario įrengimo klausimais, parenka spalvų derinius, pasiūlo optimalų įrangos ir aksesuarų dermės variantą. Pageidaujantiems suteikiamos ir papildomos paslaugos – užsakytos prekės pristatomos į namus ir sumontuojamos.

 

Daugiau informacijos: www.aquahome.lt