Naujas impulsas atnaujinti savo vonią – pusiau į stalviršį įmontuojami apvalūs naujų madingų spalvų „Villeroy & Boch“ praustuvai „Loop & Friends”

Loop2_Esresso_Villeroy_Boch

Loop_Lila_Villeroy_Boch

Loop_SHK_Villeroy_Boch

Puikus dizainas žavi daugelį – tokiu šūkiu prieš septynerius metus kompanija „Villeroy & Boch” pristatė praustuvus „Loop & Friends”, ketindama papildyti šią praustuvų grupę naujais gaminiais ir taip padaryti juos pačiais populiariausiais. Nuo 2010-ųjų pavasario ši strategija toliau plėtojama – pristatomos naujos spalvos ir naujas montavimo būdas. Naujų madingų spalvų – kavos ir juodųjų serbentų – praustuvai taps nuostabiu bet kurios vonios akcentu. Apvalūs praustuvai taip pat galės būti pusiau įmontuojami į stalviršį.

Funkcionalumas ir šiuolaikiškas dizainas

Dėl dailaus dizaino, didelės formų, dydžių ir montavimo būdų įvairovės praustuvus „Loop & Friends” labai lengva priderinti prie įvairiausio vonios interjero. Pernai kompanija „Villeroy & Boch” atnaujino praustuvų dizainą – suteikė jam šiuolaikiškumo ir rafinuotumo, o šiemet siūlo naują montavimo būdą – pristato apvalius pusiau į stalviršį įmontuojamus praustuvus. Šis pažangus montavimo būdas leidžia tobulai suderinti funkcionalumą ir šiuolaikišką dizainą – kadangi matoma tik dalis praustuvo, jis atrodo ypač plokščias ir dailus, nors jo gylis išlieka toks pat.

Naujos madingos spalvos – savitas vonios akcentas

Naujos madingos praustuvų „Loop & Friends”, turinčių lengvai prižiūrimą „CeramicPlus” paviršių, spalvos – tai dar vienas savitas vonios akcentas, kurį siūlo kompanija „Villeroy & Boch”, nes suteikti voniai spalvų turi ne tik plytelės ar įvairūs priedai, bet ir jos įranga.

Daugiau info: www.vileroy-boch.com

Nuotraukos: gam. Villeroy & Boch

Daugiau susijusiųs straipsnių: