Apšvietimo salonas "Topolina"

Apšvietimo
 salonas "Topolina"

Apšvietimo
 salonas "Topolina"

Apšvietimo
 salonas "Topolina"

Apšvietimo
 salonas "Topolina"

Visiems vilniečiams gerai pažįstamame „Dalios baldų ir interjero centre“ baigta įrengti Klaipėdos kompanijos „Topolina“ ekspozicija, kuri turėtų sudominti visus, norinčius įsigyti šviestuvų įvairiausiems buities poreikiams.

Perkant šviestuvus labai svarbu suvokti jų paskirtį, žinoti kokio dizaino šviestuvas derės konkrečioje erdvėje, kokios spalvos ir medžiagos gaubtas ar stiklas turėtų būti jūsų pasirinktame šviesos šaltinyje.

Kiekvienam žmogui labai svarbu pamatyti, pačiupinėti, pajusti šviesos efektą, galų gale – išbandyti konkretų šviestuvą konkrečioje erdvėje, nes tik matant ir liečiant realų daiktą galima suvokti jo mastelį, matyti neiškraipytas spalvas, pajusti tikruosius medžiagos (metalo ar stiklo) privalumus.

Labai patogu, kai žmogus šviestuvus renkasi iš „vienų rankų“, t.y. jam nereikia blaškytis po skirtingas vietas tam, kad rastų apšvietimą skirtingų paskirčių erdvėms: svetainei, miegamajam, vaikų kambariui ar tiesiog garažui.

"Topolina" yra vieninteliai oficialūs garsaus Austrijos gamintojo „Kolarz“ partneriai Lietuvoje. Šalia dar 30 partnerių pavyzdžių galima būtų išskirti ypač gausią įleidžiamų į lubas (populiariai vadinamų halogeniniais) šviestuvų ekspoziciją. Šiuo metu šio tipo šviestuvuose gali būti naudojamos įvairios (įprastos halogeninės, liuminiscensinės ar LED) lemputės. Atkreiptinas dėmesys į faktą , kad salonas prekiauja Klaipėdoje pagamintomis lietuviškomis LED lempomis.

Taigi galime drąsiai teigti, kad Vilniaus šviestuvų rinkoje atsirado dar vienas stiprus žaidėjas, kuris tikrai kilstels aptarnavimo kokybės, ekspozicijos gausos ir asortimento kartelę, tuo pačiu suteikdamas galimybę vartotojui turėti dar didesnį pasirinkimą. Dabar tikrai verta prieš priimant sprendimą apsilankyti ir „Topolinoje“.

Daugiau informacijos www.topolina.lt