Adresas: Basanavičiaus g. 10  Vilnius
Projekto valdytojas: UAB „Contestus“
Generalinis rangovas: AB „Panevėžio statybos trestas“
Architektai: UAB ARCHINOVA
Interjero architektai: „Nomo studija“

Austrų koncernas Wienerberger Lietuvos rinkai siūlo Estijoje, Suomijoje, Belgijoje, Olandijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse gaminamas apdailos plytas, atstovaujančias TERCA prekinį ženklą. Plytos gaminamos tik iš natūralios medžiagos – molio. Jos iš pradžių džiovinamos, paskui išdeginamos. Naudojant plytas TERCA, nelieka jokių kenksmingų atliekų, neišskiriami alergenai, o plytinis fasadas yra nedegus, plytoms nekenkia parazitai, jų neardo grybelis. Apdailos plytos TERCA išsiskiria spalvų įvairove: nuo tamsiai rudos iki šviesiai raudonos, nuo visų geltonos atspalvių iki baltos.

Daugiau informacijos: www.wienerberger.lt 

Objekte sumontuoti ypač šilti „Doleta Modern 10“ langai. Tai plono profilio 78 mm. mediniai langai kaustyti aliuminiu, atitinkantys  A++ klasei keliamus reikalavimus. Ypatingas gaminių išskirtinumas, jog kiekviena medinė dalis impregnuojama atskirai ir tik tada jungiama į rėmą, bei dažoma 4 sluoksniais. Dėl šios apdirbimo technologijos 2022 m. Vokietijoje Doletos pagamintiems langams suteiktas kokybės sertifikatas, garantuojantis 60 metų gyvavimo ciklą.

Daugiau informacijos: www.doleta.lt 

– dekoratyvinių augalų ūkis specializuojasi profesionalių aplinkotvarkos ir apželdinimo projektų rengime. Įmonės vadovas Arvydas Rutkauskas – Lietuvos dendrologų draugijos valdybos pirmininkas, keleto knygų bendraautorius, želdynų ekspertas.

Daugiau informacijos: www.zeldynelis.lt 

Pagal interjero architekčių viziją administracinio pastato hole suprojektuotas ir pagamintas išskirtinio dizaino, lieto akmens recepcijos stalas. Taip pat, įvairiose biuro vietose sumontuotos ąžuolo faneruotės spintos bei sienų paneliai. Išlaikant vienodą dizainą ir medžiagas, suprojektuoti virtuvių baldai, bendro naudojimo stalai su integruotais vazonais gėlėms. Darbuotojams pagamintos daiktadėžės su elektronine užraktų sistema, derinant natūralią faneruotę ir perforuotą metalą. Pasitarimų kambariuose pritaikyti skirtingų dydžių INCLASS ESSENS stalai ir INCLASS BINAR konferencijų kėdės. Vadovų kabinetuose darbo vietoms parinkti itin ergonomiški ir modernūs NARBUTAS MOTION bei MOVIE & LEAD stalai kartu su INTERSTUHL AIRPAD darbo kėdėmis.

Daugiau informacijos: www.narbutas.lt 

floristai kuria individualius bei biofilinio dizaino koncepcija paremtus vidaus ir lauko erdvių apželdinimo projektus. Kompanija siūlo daugybę idėjų, kaip pagyvinti viešą arba privačią gyvenamąją erdvę. SOIRE‘E specialistų parinkti augalai gyvena viešbučiuose, restoranuose, verslo centruose, bei privačių namų erdvėse.

Daugiau informacijos: www.soiree.lt 

 

Objekte sumontuota GSW Office PLUS vidaus pertvarų sistema. Patalpų stiklinimas parinktas atsižvelgiant į individualų poreikį skirtingoms patalpoms. Stiklo vitrinų profiliai ir durų staktos  pagaminti specialiu užsakymu, anoduojant pagal numatytą šlifuoto plieno atspalvį. Jungtys tarp stiklinių vitrinų yra berėmės, kad suteikti konstrukcijoms lengvumo ir maksimaliai užtikrinti natūralų patalpų apšvietimą. Projekte panaudoti paslėpti durų vyriai ir pritraukėjai, kad furnitūra suteikianti funkcionalumo neapkrautu  vitrinu papildomomis detalėmis.

Daugiau informacijos: www.siteks.eu 

įgyvendina sudėtingiausius lauko architektūrinius bei vidaus interjero apšvietimo sprendimus. Šiuolaikiškai erdvei reikalingas tobulas spalvų ir baldų derinys, tačiau komponentas sukuriantis tai, ką vadiname stiliumi yra apšvietimas. Regos pojūtis džiugina, kai šviesos intensyvumas ir spalvos atitinka tikslų architektų sumanymą.

„Energy green“ bendrovė  atidžiai stebi tarptautinių rinkų pokyčius apšvietimo gaminių projektavimo, saugos ir eksploatavimo sąnaudų mažinimo klausimais.

Daugiau informacijos: www.energygreen.lt                 

Alucoil gamintojo šukuoto metalo apdailos plokštė sudaryta iš dviejų aliuminio lydinio lakštų iš abiejų pusių dengiančių mineralinę šerdį. Plokštė yra lanksti, patvari ir lengva todėl plačiai gali būti pritaikoma išskirtinei šiuolaikiškai architektūrai kurti. Plokštės gali būti dengiamos labai įvairiomis dangomis, kurios užtikrina, kad paviršiai ilgą laiką bus atsparūs aplinkos poveikiui. Plokščių degumo klasė yra Bs1 Do, tačiau yra galimybė turėti ir aukštesnę.

Daugiau informacijos: www.exterus.biz 

767