Naujasis bulthaup b3: išbaigtos ir ergonomiškos detalės, skaidrinančios kasdienybę

bulthaup b3 virtuvės baldai

bulthaup
 b3 virtuvės baldai

bulthaup
 b3 virtuvės baldai

Šiuolaikinė architektūra tampa vis labiau minimalistinė, koncentruota į aiškas, tiesias ir švarias formas. bulthaup pabrėžia šias perspektyvas, kurdamas ir gamindamas virtuvės daiktus, kurie yra išreiškiami itin išgryninta forma derinant su  aukščiausiojo laipsnio kokybe detalėms. Pasitelkiant unikalias lazerines technologijas, naudojant nerūdijantį plieną ar laminatą išgaunamos besiūlės vientisos dalys, kuriančios baldo – skulptūros įspūdį. Toks “kriauklės kiautas” puikiai pridengia virtuvės daiktų sandėliavimo zonas ir atskleidžia didesnes galimybes sukurti išskirtinį interjerą bei palengvinti kasdienį maisto gaminimo procesą. Išryškinama žavi sąveika tarp virtuvės baldų vidinių detalių ir išorės. Minimalistinė išorė duoda skambų kontrastą įspūdingai stalčių įrangai, būtiniems virtuvės aksesuarams. Šis įspūdis perteikiamas pasitelkiant funkcionalumą, kruopščiai apgalvotą detalių universalumą ir “gyvą” formą.

Virtuvės rykai, naudojami kasdienei patiekalų gamybai, nuostabūs šviežiai rinkti prieskoniai, prabangūs vynai sudėliojami į specialiai jiems sugalvotas vietas, integruotas į modulinę virtuvės sistemą, kuri siūlo maksimalų ergonomiškumą derinantis prie individualių poreikių.

Natūralaus medžio masyvo stalčiai ir ištraukiami patogūs konteineriai iš ąžuolo ar amerikietiško riešutmedžio jungiami su laiko patikrintais meistrytės įgūdžiais, spinduliuoja šiluma ir jaukumu vos tik juos pravėrus.  Žinoma, nepamiršti liko ir “techno” stiliaus gerbėjai, specialiai jiems – anoduoto aliuminio serija.

Papildomi elementai - elegantiški juodo linoleumo paklotėliai, mediniai stalčių skirtukai, butelių laikiliai, medinės vaisių – daržovių dėžės, balto porceliano prieskoninės, peilių dėklai, folijos ir maisto plėvelės laikikliai ir daugybė kitų detalių siūlo daugybę kombinacijų, kuriomis bulthaup b3 sistemą galima paversti išties unikalia.

Nuo perspektyvios ergonomikos iki naujo vidaus detalių dizaino  - plejada privalumų! Pavyzdžiui, švelniai išgaubti stalo įrankių laikymo skyreliai yra patogesni ir praktiškesni, iš jų yra lengiau surinkti įrankus. Natūralaus ąžuolo ar riešuto grotelės giliuose stalčiuose suteikia galimybę patogiau, ergonomiškesniame aukštyje laikyti lėkštes, puodus, dubenis. Su šiomis grotelėmis komplektuojami oda dekoruoti laikikliai, individualiai pritaikomi pagal laikomo indo matmenis.

Kiekvienas veiksmas, susijęs su maisto ruošimu ar serviravimu, buvo kruopščiai apsvarstytas diegiant bulthaup b3 naujoves. Tai – apčiuopiama nauda žmonėms, kurie vertina maksimalų komfortą kasdienėje buityje. Dėka profesionalaus planavimo ir organizavimo, užsukti į virtuvę ir čia pasilikti ilgiau tampa vis didesniu malonumu. Tai įvertins ir užsukę svečiai, paprašyti paduoti samtį ar prieskoninę su kmynais.

Daugiau informacijos: www.beola.lt; www.bulthaup.com