Naujasis „Eurodisk Cosmo“ maišytuvas: stiliaus ir funkcionalumo harmonija

„Red Dot“ laimėtojas – naujasis maišytuvas, – valdomas lengvu prisilietimu prie svirties, kuri panaši į žaidimams naudojamą „joystick‘ą“.

Garsiuosiuose „Red Dot“ dizaino apdovanojimuose nominuotas maišytuvas „Eurodisc Joystick“ iš kitų rinkoje esančių gaminių išsiskiria ne tik savo nepriekaištinga išvaizda, kurios stiprioji pusė – forma, – bet ir funkcijomis. Chromo arba baltos spalvos pasirinkimas vonios kambariui suteikia preciziškumo ir lengvumo pojūtį, mat teikiamas komfortas, susivienijęs su ypatingu stiliumi, leidžia pasiekti maksimalų norą mėgautis gaminiu.

GROHE gamintojas pateikia galimybę rinktis iš kelių variantų – su viena svirtimi ir trijų skirtingų aukščių maišytuvus arba visiškai plokščią, prie sienos tvirtinamą variantą su dviem skylėmis, kuris puikiai derės prie pasirinkto praustuvo.

Novatoriškas valdymas svirtimi leido supaprastinti maišytuvo dizainą. Sklandus valdymas lengvu prisilietimu prie svirties suteikia patogumo, o išvaizda užtikrina sau lygių neturinčią estetiką. Sklandžiai valdomas ir ilgai naudojamas, jis papuoš bet kurį vonios kambarį. Komfortas ir subtilus dizainas – viskas, ko reikia, kad vonios kambarys nuolat maloniai stebintų!

 

www.grohe.lt