Naujasis Oras Electra – modernus dizainas kiekvieniems namams

Oras Electra maišytuvas

Oras
 Electra maišytuvas

Oras
 Electra maišytuvas

Naudotis bekontakčiais maišytuvais paprasta ir patogu - tereikia pakišti rankas, ir iš jo ims bėgti nustatytos temperatūros vanduo. Vanduo paleidžiamas ir sustabdomas neliečiant maišytuvo. Tai saugu ir higieniška. Bekontakčiai maišytuvai yra idealūs naudoti net tik sveikatos priežiūros ir viešosiose patalpose, bet ir namuose. Bekontakčiais maišytuvais naudotis lengva ir higieniška; tuo pačiu taupote vandenį ir energiją.

Naujoji Oras Electra 6330 serija išbaigia Oras bekontakčių maišytuvų gamą. Oras Electra, kurį  suprojektavo viena žymiausių suomių dizainerių Kirsi Svärd, pasižymi nesenstančiomis savybėmis. Jos sukurto dizaino dėka rankų plovimuisi suteikiamas prabangos pojūtis. Maišytuvai sukurti taip, kad idealiai tiktų ant stalviršio statomiems praustuvams tiek individualiuose namuose, tiek viešosiose patalpose.

Oras Electra maišytuvų modelius galite pasirinkti su trumpu (120 mm) ar ilgesniu (170 mm) snapeliu. Maišytuvai ilgesniais snapeliais suteikia daugiau erdvės. Oras Electra taip pat galima derinti su Bidetta rankiniu dušeliu. Visi modeliai pritaikyti pasirinkti maitinimą elementais (6V)  arba iš tinklo (12V). Maišytuvus galima montuoti su paaukštinimais (60 mm arba 140 mm).  

Galima rinktis iš aštuonių skirtingų variantų, todėl kiekvienai konkrečiai vietai galima pritaikyti tinkamą elementais arba iš tinklo maitinamą modelį.

Pagarbiai,

Oras Ltd atstovybė

info.lithuania@oras.com

Daugiau informacijos rasite www.oras.com