Kede_Cuoio

Pietu_stalas_Joco

Staliukas_Joco

Staliukas_Vladi

Šiuo metu pastebima tendencija, kad baldai, šviestuvai bei kiti interjero elementai tampa ažūriniai – tokie, kurie neapkrauna erdvės, yra gracingi, minimalistiniai, elegantiški ir modernūs. UAB „Būsto harmonija“, siekianti patenkinti net išrankiausių klientų poreikius, siūlo vartotojams žymių užsienio dizainerių sukurtus baldus bei interjero detales, elementus. Čia pateikiame naujausias – 2010 metų – tendencijas pagal Walter Knoll.

Kėdė „Cuoio“
Dizainas: EOOS

Minimalizmo principai lėmė kėdės formą ir žaliavas. Oda ir plienas – klasikinis minimalistinis derinys. Kėdę galima perdirbti. Ji atrodo lengva, ažūrinė, tačiau yra stabili ir patogi sėdėti.

Pietų stalas „Joco“
Dizainas: EOOS

Minimalistinis dizainas individualiam gyvenimo stiliui. „Joco“ pietų stalas susilieja su erdve. Ažūrinis pagrindas laiko ploną stalviršį, kuris, rodos, sklendžia ore. Tačiau tai tik iliuzija – stalas tvirtas ir stabilus.

Staliukas „Joco“
Dizainas: EOOS

„Joco“ staliukas – rafinuotas ir elegantiškas. Linijinė ažūrinė struktūra laiko ploną stalviršį. Atrodo besvoris, tačiau labai stabilus. Lazeriu išpjautos kiaurymės stalviršyje staliukui suteikia dar daugiau lengvumo, ir šešėlis tampa netikėtai linksmas.

Staliukas „Vladi“
Dizainas: EOOS

Dažnai smulkios detalės sukuria nuotaiką. Staliukas „Vladi“ – tai lengvumo ir įtampos derinys viename. Rodos, staliuko plokštuma kabo ore virš virvelių raizginio. Lengvai ir preciziškai. Plona centrinė atrama garantuoja stabilumą. Virvelė matoma ir ant stalviršio, kur sudaro gražų ornamentą. Akį prikaustantis interjero akcentas.

Daugiau info www.bustoharmonija.lt

Daugiau susijusių straipsnių: